Aero Instagram İndir v24.0.0

Aero Instagram İndir adlı bu yazıda size, resmi Instagram’ın ek özelliklere sahip olan bir sürümünden bahsetmek istiyorum. Bu uygulamanın adı Insta Aero dur. Aero Instagram indirmek ve yüklemek çok kolaydır.

Aero Instagram indirmenizi kolaylaştırmak için Aero Instagram indirme ve yükleme adlı talimatı okumanızı tavsiye ederim. Eğer hemen instagram aero apk dosyasını indirmek istiyorsanız, sayfayı yukarı kaydırın ve uygulamanın hangi rengini beğeniyorsanız altındaki İNDİR butonundan apk dosyasını indirmeye başlayın.

Ayrıca, sitemizde bu uygulamaya altenatif olan Instander ve InstaPro uygulamaları da bulunmaktadır.

Aero Instagram indir

Aero Instagram indirmeden önce onu yakından tanıyalım. Daha sonrasındaysa indirme ve yükleme talimatlarını izleyerek, instagram aero apk dosyasını indirmeniz tavsiye ediyorum.

Insta Aero nedir?

Insta Aero nedir? diye soracak olursanız, bu uygulama resmi Instagram yerine kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir mod uygulamadır. Uygulamanın resmi Instagram’da olmayan bir çok farklı özellikleri mevcuttur. Bu özellikler uygulama kullanıcılarına ayrıcalıklar tanımaktadır.

Uygulamanın özellikleri arasında durumları ve tüm diğer paylaşımları bir tıkla indirme, DM’de mesajı gördüğünü gizleme, profil resimlerine böyük boyutda bakma ve b. gibi özellikler daha çok kullanılmaktadır. Eğer sen de bu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsan hemen Aero Instagram indirin.

Son zamanlarda google’da Instagram uygulamasının birçok modlarıyla karşılaşa bilirsiniz. Yalnız en çok tercih edilen modlardan biri Aero’dur

Kullanıcılar, bu uygulamayı insta aero veya aero insta gibi kısaltılmış isimlerle de tanımaktadır.

Bu uygulama türk geliştirici Hazar Bozkurt tarafından oluşturulmuştur ve onun tarafından geliştirilmektedir. Dilerseniz Hazar Bozkurt’un sitemizde bulunan daha iki uygulaması olan WhatsApp Aero ve AeroWitter‘ı da inceleye bilirsiniz.

Uygulamanın 2 kurulum paketi mevcuttur. Unclone ve Clone. Bu paketlerden hangisini indirmeniz gerektiğine, Aero Instagram indir ve yükle adlı talimatda karar verebilirsiniz. Talimatlarda bu paketlerin ne olduğundan bahsedilmiştir.

Bu uygulama Play Market’te yoktur. Bunun sebebi Meta şirketi tarafından yasadışı olarak tanınmasıdır. Bu nedenle instagram aero apk olarak indirilir ve manuel olarak yüklenir.

Uygulamayı her zaman sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamanın ek özelliklerinden ziyade, varsayılan tema rengi dahil tam 10 rengi mevcuttur. Bu renkleri sizin için aşağıda sıralıyorum:

 • Default (varsayılan)
 • Altın
 • Kırmızı
 • Ekstra karanlık
 • Mavi
 • Mercan pembesi
 • Yeşil
 • Açık ton
 • Parlak mor
 • Parlak pembe

Aero Instagram indir ve yükle: TALİMATLAR

DİKKAT – Minimum gereksinimler:
Cihazınıza AeroInsta yüklemek için, cihazınızınız Android 9, 10, 11, 12 ya da 13 işletim sistemine sahip olması ve mimari olarak arm64-v8a desteklemesi gerekmektedir.

Bunu kolayca anlayabilmek için:

1-) Buraya tıklayarak Google Play Store’dan “Device Info HW” isimli uygulamayı indiriniz.

2-) “İŞLEMCİ” sekmesinden “ABI” satırını kontrol ediniz. ABI sürümünüz arm64-v8a olmalıdır.

 1. Uygulama yalnız Android cihazlar ile uyumludur.
 2. Cihazınızda en az 150-200mb boş alan olmalıdır.
 3. İndirme işlemine başlamak için öncelikle renk seçimi yapın.
 4. Daha son seçtiğiniz rengin ‘İNDİR’ butonuna tıklayın.
 5. Yönlendirildiğiniz sayfada kurulum paketi seçimi yapın.
 6. Aero Instagram’ın 2 kurulum paketi mevcuttur. Unclone ve Clone.
 7. UnClone: Yüklemeden önce resmi Instagram’ı kaldırmanız gerekir.
 8. Clone: Resmi Instagram’ı kaldırmadan yükleyip, kullanabilirsiniz.
 9. Size uygun olan paketin düğmesine tıklayın.
 10. İleri sayfada ise ‘İNDİR’ düğmesine tıklayarak instagram aero apk dosyasını indirin.
 11. İndirdiğiniz apk dosyasının üzerine tıklayın ve yükleyin.
 12. apk dosyası yüklenirken Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse izini açın ve geri düğmesine tıklayarak apk dosyasını yüklemeye devam edin.
 13. Eğer yükleme başarılı olduysa, uygulamayı açın ve hesabınızla giriş yapın. Artık uygulamanın tüm ayrıcalıkları emrinizde!

Not: Uygulamayı indirmeyle veya instagram aero apk yüklemeyle ilgili sorun yaşıyorsanız, herşeyden önce sayfanın en alt kısımlarında bulunan Aero Instagram hakkında sık sorulan sorular bölümüne göz atın.

Eğer sorunuza cevap bulamazsanız veya orada yazılan yanıtlar sizin sorununuzu çözmezse, Bize ulaşın sayfasından bize yazabilir veya bu sayfanın en alt kısmından yorum yaparak soru sormaktan çekinmeyin.

Aero Instagram indirmek için lütfen aşağıda bulunan renklerden seçim yapın

Beğendiğiniz rengin ‘İNDİR’ düğmesine tıklayın ve ileri sayfada kurulum paketi seçimi yapın. İleri sayfada ise yeniden ‘İNDİR’ düğmesine tıklayarak instagram aero apk dosyasını indirin.

DEFAULT

Aero Instagram

ALTIN

KIRMIZI

EKSTRA KARANLIK

aeroinsta

MAVİ

MERCAN PEMBESİ

aeroinsta

GREEN

insta aero yeşil

AÇIK TON

aero instaram

PARLAK MOR

aeroinsta

PARLAK PEMBE

aeroinsta

Insta Aero özellikleri:

 • Instagram’a ait tüm özellikler,
 • Instagram için karanlık tema özelliği,
 • Instagram DM mesajlarında ‘görüldü’ özelliğini kapatma,
 • Hikayeleri gördüğünüzü gizleme,
 • Sohbette yazıyor bilgisini gizleme,
 • Fotoğraf ve videolara yapılmış yorumları kopyalama,
 • Çift dokunarak Instagram’daki fotoğraf ve videoları indirme,
 • Instagram kullanıcılarının profil resmini HD kalitede yakından görebilme.

Ve daha birçok buraya yazmadığım özellikler mevcuttur.

Not: Eğer Aero’da renk değiştirmek isterseniz, kullandığınız uygulamayı kaldırmanıza gerek yoktur. Yeni renginizi indirin ve yükleyin. Eski uygulamanız değişip, yeni indirdiğiniz renkte olacaktır.

Aero Instagram güncelleme:

Aero Instagram güncelleme işlemi çok kolaydır. Öncelikle yeni sürümlerden zamanında haberdar olmak istiyorsanız, sitemizin Telegram kanalına katılmanızı öneririm. Aero’nun ve diğer modların yeni sürümleri olduğunda veya başka bilgiler olduğunda kanalımızda paylaşıyoruz.

Insta Aero yaklaşık 2-3 ayda bir güncellenir. Insta Aero yeni sürüm olduğunda sizi bilgilendir. Aero Instagram güncelleme hakkında bir bildirim aldığınızda hemen indirmeniz şart değildir. Eski sürüm daha birkaç hafta (bazen birkaç ay) daha çalışacaktır.

Ama siz olabildiğince yeni sürüm Aero Instagram indir meyi fazla ertelemeyin. Çünkü yeni sürüme yeni özellikler eklendiği gibi, eski sürümde olan hatalar da gideriliyor. Bu yüzden uygulamayı en iyi performansta kullanmak için, yeni sürümleri indirmeği fazla ertelemeyin.

Güncelleme hakkında bildirim aldıysanız, birkaç saat veya ertesi gün bu sayfayı yeniden ziyaret edin. Yeni sürümü Aero Instagram indir ‘mek için önceden indirdiğiniz gibi Aero Instagram İndir düğmesini kullanın. Eski sürümü kaldırmanıza gerek yoktur. Yeni sürüm Aero Instagram indir ‘in ve yükleyin. Eski sürüm otomatik güncellenecektir.

Evet, dediğim gibi, Aero Instagram indir ‘mek ve güncellemek bu kadar kolay. Her şey yolunda gittiyse, yeni sürümde gelen yeni özelliklerin tadını çıkarın! Yeni sürümde yapılan eklemeleri ve hata düzeltmelerini okumak için sayfanın alt kısımlarına inin.

Insta Aero son sürüm v24.0.0’da yapılan değişiklikler:

Instagram temel sürümüne güncellendi: 316.0.0.38.109

Aero Ayrıcalıkları ve Gelişmiş AeroInsta Geliştirici Seçenekleri menülerine erişimi kolaylaştırmak için ana sayfanın üst kısmına bir düğme eklendi.

Aero Ayrıcalıkları ve Gelişmiş AeroInsta Geliştirici Seçenekleri menülerinin tasarımı değiştirildi.

Aero Menüsü seçeneği eklendi (Aero Ayrıcalıkları 》 Genel 》 Aero Menüsü).

“Instagram sohbetlerinizde Meta AI’nın benzersiz özelliklerini nasıl kullanabilirsiniz?” ve “Instagram Notlarındaki tüm özellikler nasıl kullanılır?” yönlendirme düğmeleri eklendi (Aero Ayrıcalıkları 》 Genel).

“Önerilen arkadaşları kaldır” (yeni) seçeneği eklendi (Aero Privileges 》 BETA).

“Temiz yedeklemeyi indir” seçeneği eklendi (Gelişmiş AeroInsta Geliştirici Seçenekleri).

“Tam yedekleme” seçeneği eklendi (Gelişmiş AeroInsta Geliştirici Seçenekleri) (Bluepapilte sayesinde).

Instagram’ın takip amaçlı kullandığı ‘igsh=’ yazısı artık kopyaladığınız bağlantılarda bulunmuyor.

Artık arşivlenmiş hikayeleri indirebilirsiniz.

Hikaye indirme sorunları düzeltildi.

“Ekran görüntüsü için bildirim gönderme” seçeneği Gizlilik bölümüne taşındı ve düzeltildi (Bluepapilte sayesinde).

Uygulama ayrıntıları “Hakkında” sayfasına taşındı ve “Katkıda Bulunanlar” güncellendi.

AeroInsta hakkında sık sorulan sorular ve cevapları:

Soru: AeroInsta indiremiyorum. Nasıl indiririm?

Cevap: Bu, aldığım en yaygın sorulardan biri. Kullanıcının bu soruda neden Aero indiremediğini bilmiyorum . Bunun birçok nedeni olabilir. Bu sebeple kullanıcının AeroInsta indir ‘mesini engelleyebilecek bazı sebepleri aşağıda yazıyorum.

 1. Öncelikle AeroInsta indirmek için bu sayfanın üst kısımlarında yazdığım talimatları okuyun.
 2. İnternet tarayıcınız eski bir sürüme sahip olabilir ve bu durum internet tarayıcısında bazı hatalara neden olabilir. Lütfen Play Market’in sağ üst köşesindeki profilinize tıklayıp ‘uygulamaları ve cihazı yönet’i seçerek internet tarayıcınızı (Chrome, Opera, Firefox vb.) (eğer güncelleme varsa) güncelleyin.
 3. İnternet hızınız çok yavaş olabilir. İnternetin hızını speedtest.net sitesinden kontrol edebilirsiniz.
 4. Telefonunuzda yeterli hafıza olmayabilir. Yaklaşık 100mb boş hafıza alanına ihtiyacınız var. Lütfen hafızayı kontrol edin.
 5. Telefonun RAM’i (çalışma belleği) dolu olabilir. Lütfen RAM’i temizleyin ve açık uygulamaları kapatın (veya telefonu yeniden başlatın).

Soru: AeroInsta indirdim. Yüklemek için apk dosyasına tıklıyorum ama bir süre sonra ‘uygulama yüklenmedi’ yazıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Cevap: Bu soru da 1. soruda olduğu gibi kullanıcının neden apk dosyasını yükleyemediği bilinmiyor. Bu sebeple, bu hataya (uygulama yüklenmedi) neden olabilecek bazı sebepleri aşağıya yazıyorum.

 1. Her şeyden önce, yukarıdaki AeroInsta indir me ile ilgili talimatları okuduğunuzdan emin olun.
 2. Telefonunuzun Android sürümü 5.0’dan düşük olabilir. Lütfen bunu kontrol edin (kontrol etmek için buradaki talimatları izleyin).
 3. Telefonun hafızasında yeterli alan yok. Yaklaşık 100-200mb boş alan gereklidir. Belleği kontrol edin.
 4. Talimatlarda belirttiğim gibi insta aero apk dosyasını yüklerken Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenebilir. Belki de o izni açmadınız.
 5. Telefonun RAM’i dolu olabilir. Lütfen RAM’i temizleyin ve açık uygulamaları kapatın.

Soru: Daha dün sizin sitenizden AeroInstaindir dim. Ama bu gün güncelleme bildirimi geliyor. Bu nasıl ola bilir?

Cevap: Bu soruya mantıkla cevap verecek olursak, bu uygulama yaklaşık 3 ayda bir güncellenir ve siz de örneğin 3’cü ayın son gününde v19..0.0 sürümünü indirdiniz. Bu gün ise AeroInsta güncellendi ve v20.0.0 sürümü yayınlandı. Ayrıca sitemizde bulunan tüm uygulamalar zamanında en son sürümüne güncellenmektedir.

Soru: Uzun zamandır AeroInsta kullanıyorum. Bazen uygulama kasıyor ve düzgün çalışmıyor. Bunun sebebi nedir?

Cevap: Herşeyden önce eğer böyle sorunlar yaşıyorsanız, ilk önce AeroInsta ‘nın en son sürümüne sahip olub olmadığınızı kontrol edin (Kontrol etmek için Uygulamayı açın ve AeroInsta ayarlarına giriş yapın. En alt kısımda şimdi kullandığınız sürüm yazmaktadır. O sürümü aklınızda tutun ve bu sayfaya gelin. Eğer bu sayfada sizin kullandığınız sürümden daha yeni bir sürüm görüyorsanız, yeni sürüm AeroInsta indir ‘in ve yükleyin).

Eğer en son sürümü kullanıyorsanız, bu yaşadığınız sorun büyük ihtimalle AeroInsta ile ilgili değildir. Ye yazık ki, zaman zaman resmi Instagram’ın sunucularında sorunlar yaşanabiliyor ve bu da resmi Instagram’la birlikde Aero da çöküyor.

Kasma sorunu ise büyük ihtimalle telefonunuzdan kaynaklarıyor. Kasma sorunu yaşıyorsanız, telefonda RAM’i temizleyin ve açık kalan uygulamaları kapatın. Gerekirse telefonu kapatıp açın.

Not: Burada olan cevaplar sorununuzu çözmediyse, lütfen aşağıdan yorum yaparak sormaktan çekinmeyin.

“Aero Instagram İndir v24.0.0” üzerine 22 yorum

 1. aeroinstayi bayadır kullanıyorum ve en iyi özelliklerinden biri gönderi indirmek, fakat artık kaldırılmış kaydet butonunun yanında göremiyorum. eğer sorun bendeyse yazabilir misiniz

  Yanıtla
  • Merhaba. İndirme butonu bazı ssorunlardan dolayı gönderilerin altından kaldırıldı. İndirmek istediğiniz gönderinin üzerinde bulunan 3 noktaya tıklayın ve İndir seçeneğinden indirin. İyi günler dilerim.

   Yanıtla
  • Merhaba. Bildiğim kadarıyla uygulamada kilit özeliği bulunmuyor. App Locker gibi kilit uygulamaları aracıyla Aero Instagram’ı kilitleyebilirsiniz.

   Yanıtla
 2. instagram aero yüklemek istiyorum istediğim paketi seçiyorum ama uygulama yüklenmiyor yazıyoryukarıda dediğiniz taimatlarıda birebire yaptım ama yine olmadı lütfen yardımcı olun.

  Yanıtla
  • Merhaba. Son sürüm v22.0.0’da Android sürüm gereksinimi 9’a yükseltilmiştir. Lütfen cihazınızın en az Android 9 sürümü olduğundan emin olun.

   Yanıtla
 3. HUAWEI de yükleyemedim sonra arkadaşımın telefonundan denedim(Samsung onun ki) onda da indirilmesi bir şey sormak istiyorum acaba v21 sürümünü bulabilir miyim?

  Yanıtla
 4. Merhaba,
  Telefon satın alıp actıktan sonra ABI arm64-v8a destekliyor mu kontrol edip ogrenebiliyoruz. Geri iade sansımız da olmuyor acınca. Samsung veya baska marka hangi modeller arm64-v8a destekliyor bilgi verebilir misiniz ona gore alalım. Kutuyu actıgım icin iade etme sansım olmadı. Şimdi yeni Telefon alacagım bilgi verebilirseniz cok makbule gecer ona gore alayım.
  Tesekkurler simdiden.

  Yanıtla
  • Merhaba. Maalesef hangi telefonların bu işlemciye sahip olduğunu bilmiyorum. Size tavsiyem (anladığım kadarıyla online sipariş veriyorsunuz) önceden telefon mağazasına gidin ve vitrinde olan telefonların ayarlarından hangi işlemci olduğuna bakın ve daha sonra sipariş verin.

   Yanıtla

Yorum yapın