Aero Instagram İndir v21.0.0

Aero Instagram İndir adlı bu yazıda size, resmi Instagram’ın ek özelliklere sahip olan bir sürümünden bahsetmek istiyorum. Bu uygulamanın adı Insta Aero dur. Aero Instagram İndir ‘mek ve yüklemek çok kolaydır.

Aero Instagram indir menizi kolaylaştırmak için Aero Instagram indirme ve yükleme adlı talimatı okumanızı tavsiye ederim. Eğer hemen instagram aero apk dosyasını indirmek istiyorsanız, sayfayı yukarı kaydırın ve yeşil renkli İNDİRMEYE BAŞLA butonundan instagram aero apk dosyasını indirin.

Sitemizde bu uygulamaya altenatif olan Instander ve InstaPro uygulamaları da bulunmaktadır.

Aero Instagram indir

Aero Instagram indir ‘meden önce onu yakından tanıyalım. Daha sonrasındaysa indirme ve yükleme talimatlarını izleyerek, instagram aero apk dosyasını indirmeniz tavsiye ediyorum.

Insta Aero nedir?

Aero Instagram nedir? diye soracak olursanız, bu uygulama resmi Instagram yerine kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir mod uygulamadır. Uygulamanın resmi Instagram’da olmayan bir çok farklı özellikleri mevcuttur. Bu özellikler uygulama kullanıcılarına ayrıcalıklar tanımaktadır.

Uygulamanın özellikleri arasında durumları ve tüm diğer paylaşımları bir tıkla indirme, DM’de mesajı gördüğünü gizleme, profil resimlerine böyük boyutda bakma ve b. gibi özellikler daha çok kullanılmaktadır. Eğer sen de bu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsan hemen Aero Instagram indir ‘in.

Son zamanlarda google’da Instagram uygulamasının birçok modlarıyla karşılaşa bilirsiniz. Yalnız en çok tercih edilen modlardan biri Aero’dur

Uygulamanın kullanıcıları, bu uygulamayı insta aero veya aero insta gibi kısaltılmış isimlerle de tanımaktadır.

Bu uygulama türk geliştirici Hazar Bozkurt tarafından oluşturulmuştur ve onun tarafından geliştirilmektedir. Dilerseniz Hazar Bozkurt’un sitemizde bulunan daha iki uygulaması olan WhatsApp Aero ve AeroWitter‘ı da inceleye bilirsiniz.

Uygulamanın 2 kurulum paketi mevcuttur. Unclone ve Clone. Bu paketlerden hangisini indirmeniz gerektiğine, Aero Instagram indir ve yükle adlı talimatda karar verebilirsiniz. Talimatlarda bu paketlerin ne olduğundan bahsedilmiştir.

Bu uygulama Play Market’te yoktur. Bunun sebebi Meta şirketi tarafından yasadışı olarak tanınmasıdır. Bu nedenle instagram aero apk olarak indirilir ve manuel olarak yüklenir.

Uygulamayı her zaman sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamanın ek özelliklerinden ziyade, varsayılan tema rengi dahil tam 10 rengi mevcuttur. Bu renkleri sizin için aşağıda sıralıyorum:

 • Default (varsayılan)
 • Altın
 • Kırmızı
 • Ekstra karanlık
 • Mavi
 • Mercan pembesi
 • Yeşil
 • Açık ton
 • Parlak mor
 • Parlak pembe

Aero Instagram indirme ve yükleme talimatları

 1. Uygulama yalnız Android cihazlar ile uyumludur.
 2. Gereken Android sürümü: 5.0+.
 3. Cihazınızda en az 150-200mb boş alan olmalıdır.
 4. İndirme işlemine başlamak için yeşil renkli Aero Instagram İndir düğmesine tıklayın
 5. Uygulamanın ‘ın 2 kurulum paketi mevcuttur. Unclone ve Clone.
 6. UnClone: Yüklemeden önce resmi Instagram’ı kaldırmanız gerekir.
 7. Clone: Resmi Instagram’ı kaldırmadan yükleyip, kullanabilirsiniz.
 8. Size uygun olan paketin düğmesine tıklayın.
 9. İleri sayfada Aero Instagram indir meden önce renk seçimi yapmalısınız. Beğendiğiniz rengin üzerine tıklayın.
 10. İleri sayfada ise ‘İNDİR’ düğmesine tıklayarak instagram aero apk dosyasını indirin.
 11. İndirdiğiniz apk dosyasının üzerine tıklayın ve yükleyin.
 12. instagram aero apk yüklenirken Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenilirse izini açın ve geri düğmesine tıklayarak instagram aero apk dosyasını yüklemeye devam edin.
 13. Eğer yükleme başarılı olduysa, uygulamayı açın ve hesabınızla giriş yapın. Artık uygulamanın tüm ayrıcalıkları emrinizde!

Not: Uygulamayı indirmeyle veya instagram aero apk yüklemeyle ilgili sorun yaşıyorsanız, herşeyden önce sayfanın en alt kısımlarında bulunan Aero Instagram hakkında sık sorulan sorular bölümüne göz atın.

Eğer sorunuza cevap bulamazsanız veya orada yazılan yanıtlar sizin sorununuzu çözmezse, Bize ulaşın sayfasından bize yazabilir veya bu sayfanın en alt kısmından yorum yaparak soru sormaktan çekinmeyin.

Insta Aero özellikleri:

 • Instagram’a ait tüm özellikler,
 • Instagram için karanlık tema özelliği,
 • Instagram DM mesajlarında ‘görüldü’ özelliğini kapatma,
 • Hikayeleri gördüğünüzü gizleme,
 • Sohbette yazıyor bilgisini gizleme,
 • Fotoğraf ve videolara yapılmış yorumları kopyalama,
 • Çift dokunarak Instagram’daki fotoğraf ve videoları indirme,
 • Instagram kullanıcılarının profil resmini HD kalitede yakından görebilme.

Ve daha birçok buraya yazmadığım özellikler mevcuttur.

Insta Aero hakkında bazı bilgiler:

Uygulama adı: Insta Aero
İşletim sistemi: Android 4.4+
Dosya boyutu ve türü: 73.8mb / APK
Son sürüm: v21.0.0
Son güncelleme tarihi: 25-September-2022
Geliştirici: Hazar Bozkurt

Aero Instagram güncelleme:

Aero Instagram güncelleme işlemi çok kolaydır. Öncelikle yeni sürümlerden zamanında haberdar olmak istiyorsanız, sitemizin Telegram kanalına katılmanızı öneririm. Aero’nun ve diğer modların yeni sürümleri olduğunda veya başka bilgiler olduğunda kanalımızda paylaşıyoruz.

Insta Aero yaklaşık 2-3 ayda bir güncellenir. Insta Aero yeni sürüm olduğunda sizi bilgilendir. Aero Instagram güncelleme hakkında bir bildirim aldığınızda hemen indirmeniz şart değildir. Eski sürüm daha birkaç hafta (bazen birkaç ay) daha çalışacaktır.

Ama siz olabildiğince yeni sürüm Aero Instagram indir meyi fazla ertelemeyin. Çünkü yeni sürüme yeni özellikler eklendiği gibi, eski sürümde olan hatalar da gideriliyor. Bu yüzden uygulamayı en iyi performansta kullanmak için, yeni sürümleri indirmeği fazla ertelemeyin.

Güncelleme hakkında bildirim aldıysanız, birkaç saat veya ertesi gün bu sayfayı yeniden ziyaret edin. Yeni sürümü Aero Instagram indir ‘mek için önceden indirdiğiniz gibi Aero Instagram İndir düğmesini kullanın. Eski sürümü kaldırmanıza gerek yoktur. Yeni sürüm Aero Instagram indir ‘in ve yükleyin. Eski sürüm otomatik güncellenecektir.

Evet, dediğim gibi, Aero Instagram indir ‘mek ve güncellemek bu kadar kolay. Her şey yolunda gittiyse, yeni sürümde gelen yeni özelliklerin tadını çıkarın! Yeni sürümde yapılan eklemeleri ve hata düzeltmelerini okumak için sayfanın alt kısımlarına inin.

Not: Eğer Aero’da renk değiştirmek isterseniz, kullandığınız uygulamayı kaldırmanıza gerek yoktur. Yeni renginizi indirin ve yükleyin. Eski uygulamanız değişip, yeni indirdiğiniz renkte olacaktır.

Insta Aero ‘nun son sürümlerinde yapılan değişiklikler:

Insta Aero’nun yeni sürümlerinde yapılan değişiklikleri her zaman burada bulabilirsiniz.

Son sürüm v21.0.0:

 • Resmi Instagram’ın son sürümüne güncellendi: 249.0.0.2.105
 • Eklendi: NEON yazı tipi stili için yazı tipi stili değiştirici (AeroInsta Ayarları > Hikayeler > NEON yazı tipi).
 • Eklendi: NEON yazı tipi stillerine yeni yazı tipi stilleri ve iOS emojileri (nasıl kullanılacağını öğrenmek için buraya tıklayın (https://aerolla.net/d/1735-how-to-use-neon-font-style-changer).
 • Eklendi: Makara indirme düğmesi düzeltme seçeneği (AeroInsta Ayarları > Genel > Makaralara indirme düğmesi ekle).
 • Etkinleştir: Yorumlardaki Menü/Kopyala/Çevir düğmeleri basitleştirildi (AeroInsta Ayarları > Besleme > Yorum düğmeleri).
 • Instagram’ın yeni menü tasarımı nedeniyle bazı cihazlarda makaraları indirme butonu görünmeyebilir. Bu seçenek, makara seçeneklerine yeni bir indirme düğmesi ekler. Varsayılan olarak etkindir.
 • Düzeltildi: Bazı hatalar.

Önceki sürüm v20.0.1:

 • Resmi Instagram’ın temel sürümüne güncellendi: 240.2.0.18.107
 • AeroInsta Ayarlarına doğrulanmış hesap bölümü eklendi.
 • AeroInsta’ya özel mavi tik (doğrulanmış rozet) URL adresini tanımlama seçeneği eklendi (Örneğin, kendi mavi tik URL adresinizi oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, böylece arkadaşlarınız arasında belirlediğiniz hesaplar mavi tik ile görünecektir / doğrulanmış rozet) – (AeroInsta Ayarları 》 Doğrulanmış hesap).
 • “Hayalet görüntüleyici katıldı! ….” metni silindi ve canlı akışın sağ üst köşesine “Hayalet Görüntüleyici” uyarısı eklendi. Bu, canlı akışı gizlice izlediğiniz anlamına gelir.
 • Uygulamaya bazı bağlantılar ve uyarılar eklendi.
 • Gönderi seçeneklerine “Diğer Seçenekler” eklendi.
 • AeroInsta Ayarlarının anlaşılmasını kolaylaştırmak için tasarım değiştirildi.
 • “Canlı görünümü gizle” özelliği iyileştirildi ve sabitlendi.
 • “Kalp simgesi” seçeneği daha kararlı çalışır.
 • “Videoları her zaman sesli başlat seçeneği” etkinleştirildiğinde makara seslerinin kapatılmaması sorunu düzeltildi.
 • Geliştirici seçenekleri varsayılan olarak “sayılar” olmadan açılır.
 • Ana ekrandan hikayeleri kaldırma özelliği düzeltildi.
 • Bazı yazım hataları düzeltildi.

AeroInsta hakkında sık sorulan sorular ve cevapları:

Soru: AeroInsta indir emiyorum. Nasıl indiririm?

Cevap: Bu, aldığım en yaygın sorulardan biri. Kullanıcının bu soruda neden Aero indiremediğini bilmiyorum . Bunun birçok nedeni olabilir. Bu sebeple kullanıcının AeroInsta indir ‘mesini engelleyebilecek bazı sebepleri aşağıda yazıyorum.

 1. Öncelikle AeroInsta indir mek için bu sayfanın üst kısımlarında yazdığım talimatları okuyun.
 2. İnternet tarayıcınız eski bir sürüme sahip olabilir ve bu durum internet tarayıcısında bazı hatalara neden olabilir. Lütfen Play Market’in sağ üst köşesindeki profilinize tıklayıp ‘uygulamaları ve cihazı yönet’i seçerek internet tarayıcınızı (Chrome, Opera, Firefox vb.) (eğer güncelleme varsa) güncelleyin.
 3. İnternet hızınız çok yavaş olabilir. İnternetin hızını speedtest.net sitesinden kontrol edebilirsiniz.
 4. Telefonunuzda yeterli hafıza olmayabilir. Yaklaşık 100mb boş hafıza alanına ihtiyacınız var. Lütfen hafızayı kontrol edin.
 5. Telefonun RAM’i (çalışma belleği) dolu olabilir. Lütfen RAM’i temizleyin ve açık uygulamaları kapatın (veya telefonu yeniden başlatın).

Soru: AeroInsta indir dim. Yüklemek için apk dosyasına tıklıyorum ama bir süre sonra ‘uygulama yüklenmedi’ yazıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Cevap: Bu soru da 1. soruda olduğu gibi kullanıcının neden apk dosyasını yükleyemediği bilinmiyor. Bu sebeple, bu hataya (uygulama yüklenmedi) neden olabilecek bazı sebepleri aşağıya yazıyorum.

 1. Her şeyden önce, yukarıdaki AeroInsta indir me ile ilgili talimatları okuduğunuzdan emin olun.
 2. Telefonunuzun Android sürümü 5.0’dan düşük olabilir. Lütfen bunu kontrol edin (kontrol etmek için buradaki talimatları izleyin).
 3. Telefonun hafızasında yeterli alan yok. Yaklaşık 100-200mb boş alan gereklidir. Belleği kontrol edin.
 4. Talimatlarda belirttiğim gibi insta aero apk dosyasını yüklerken Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenebilir. Belki de o izni açmadınız.
 5. Telefonun RAM’i dolu olabilir. Lütfen RAM’i temizleyin ve açık uygulamaları kapatın.

Soru: Daha dün sizin sitenizden AeroInsta indir dim. Ama bu gün güncelleme bildirimi geliyor. Bu nasıl ola bilir?

Cevap: Bu soruya mantıkla cevap verecek olursak, bu uygulama yaklaşık 3 ayda bir güncellenir ve siz de örneğin 3’cü ayın son gününde v19..0.0 sürümünü indirdiniz. Bu gün ise AeroInsta güncellendi ve v20.0.0 sürümü yayınlandı. Ayrıca sitemizde bulunan tüm uygulamalar zamanında en son sürümüne güncellenmektedir.

Soru: Uzun zamandır AeroInsta kullanıyorum. Bazen uygulama kasıyor ve düzgün çalışmıyor. Bunun sebebi nedir?

Cevap: Herşeyden önce eğer böyle sorunlar yaşıyorsanız, ilk önce AeroInsta ‘nın en son sürümüne sahip olub olmadığınızı kontrol edin (Kontrol etmek için Uygulamayı açın ve AeroInsta ayarlarına giriş yapın. En alt kısımda şimdi kullandığınız sürüm yazmaktadır. O sürümü aklınızda tutun ve bu sayfaya gelin. Eğer bu sayfada sizin kullandığınız sürümden daha yeni bir sürüm görüyorsanız, yeni sürüm AeroInsta indir ‘in ve yükleyin).

Eğer en son sürümü kullanıyorsanız, bu yaşadığınız sorun büyük ihtimalle AeroInsta ile ilgili değildir. Ye yazık ki, zaman zaman resmi Instagram’ın sunucularında sorunlar yaşanabiliyor ve bu da resmi Instagram’la birlikde Aero da çöküyor.

Kasma sorunu ise büyük ihtimalle telefonunuzdan kaynaklarıyor. Kasma sorunu yaşıyorsanız, telefonda RAM’i temizleyin ve açık kalan uygulamaları kapatın. Gerekirse telefonu kapatıp açın.

Not: Burada olan cevaplar sorununuzu çözmediyse, lütfen aşağıdan yorum yaparak sormaktan çekinmeyin.

1 thought on “Aero Instagram İndir v21.0.0”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir