GB WhatsApp PRO İndir v17.70

GB WhatsApp PRO, diğer WhatsApp modları gibi ek özelliklere sahip bir uygulamadır ve en eskilerdendir diyebilirim. Eğer özellikler ve talimatlar (okumanız önerilir) hakkında bilgileri okumadan GB WhatsApp indirmek istiyorsanız, sayfayı yukarı doğru kaydırarak ‘İNDİR’ düğmesinden indirebilirsiniz.

GB WhatsApp Alex Mods tarafından geliştirilmektedir. Alex Mods’un aynı zamanda WhatsApp Plus ve OG WhatsApp‘ı da geliştirmekte olduğunu da söylememde fayda var. Bu üç uygulamanın tüm özellikleri aynıdır.

Farkları sadece adlarında ve paketlerindedir. Mesela, eğer siz, resmi WhatsApp’ın yerine GB WhatsApp indirmek istiyorsanız, size GB WhatsApp değil WhatsApp Plus indirmeyi öneriyorum. GB WhatsApp indirmeden önce talimatları okumanızı tavsiye ederim.

GB Whatsapp PRO İndir

 1. Telefonunuz Android işletim sistemli olmalıdır. Gereken Android sürümü: 5.0 ve üzeri.
 2. Telefonda en az 100mb boş bellek olmalıdır.
 3. GB WhatsApp indirmek için telefonunuzda ‘GBWhatsApp’ adında diğer bir WhatsApp mod uygulaması varsa kaldırmanız gerekir (tüm mesajlarınız silinecektir).
 4. İndirmek için aşağı kısımda bulunan yeşil renkli ‘İNDİR’ butonuna, ileri sayfada ise yeniden ‘İNDİR’ butonuna tıklayarak gb whatsapp apk indirin.
 5. İndirdikten sonra gb whatsapp apk dosyasının üzerine tıklayıp yükleyin. GB WhatsApp yüklenirken, Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse izini açın, telefonda geri düğmesine dokunun ve yüklemeye devam edin.
 6. GB WhatsApp yükleme işlemi artık bitmişdir. Numaranızla kayıt olup, GB WhatsApp’ın aşağıda derlediğim ve daha çok özelliklerinden yararlana bilirsiniz.

GB WhatsApp PRO’nun bazı ÖZELLİKLERİ:

 • Son görülmeyi gizleme
 • Silinen mesajları görme
 • WhatsApp’ı uçak moduna alma
 • Silinen durumları görme
 • Durumlara baktığını gizleme
 • Birbirinden farklı temalar yükleme

Ve daha birçok farklı özellikler…

GB WhatsApp Güncelleme:

GB WhatsApp yaklaşık olarak yılda 4-6 defa güncellenir. Güncelleme olduğunu WhatsApp-a bildirim geldiğinde anlarsınız. Gelen bildirimde yeni sürüm gb whatsapp indir diye bir düğme bulunur ama ne yazık ki, bu düğme her zaman çalışmaz.

Bu indirme düğmesi çalışsa bile bazen yönlendirilen siteden gb whatsapp yeni sürüm indirmek çok zor olabilir. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, GB WhatsApp’a güncelleme geldiğinde mutlaka güncel sürümü indirmeniz ve kurmanız gerekiyor. Ama bunun için telaşlanmaya da gerek yoktur.

Çünkü eski sürümünüz daha 1 haftadan 1 aya (bazen daha uzun) kadar çalışa bilir. Bu nedenle bildirim geldiğinde birkaç saat sonra veya birkaç gün sonra yeniden bu sayfayı ziyaret edin.

Eğer sayfadakı başlıkta sürümün güncellendiğini görüyorsanız (mesela sizin sürüm v15.00 ama sayfanın başında v16.00) yeni sürümü her zaman İNDİR düğmesinden indire bilirsiniz.

Yeni sürüm gb whatsapp apk indirdikten sonra uygulamayı kurun. Kurmazdan önce kesinlikle eski sürümü kaldırmayın. Eski sürümü kaldırırsanız, mesajlarınız sonsuzadek siline bilir.

Yorum yapın