GetContact Numara Silme

GetContact Numara Silme. Merhaba sevgili dostlar. Bu yazıda, GetContact veritabanında numaranıza yazılan adları nasıl düzenleyebileceğinizi veya adınızın veya adlarınızın bir kerede nasıl silineceğini göstereceğim.

Bunu yapmak için getcontact.com sitesine erişmemiz gerekiyor. Ancak bazı ülkelerden getcontact.com sitesine erişim yasaktır. Ama nedense Getcontact uygulaması çalışıyor. Eğer sizin yaşadığınız ülkede de hal böyleyse, bu yasağı geçebilmemiz için bir VPN‘e ihtiyacımız var.

Bu siteye sorunsuz bir şekilde erişebilmemiz için VPN uygulamalarından ‘Ultimate VPN‘ veya ‘Turbo VPN‘ gibi VPN uygulamalarından birini indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip açtıktan sonra, bazı izinler istene bilir. Bu izinlerin ne olduğunu okuduktan sonra izin verin. Her uygulamanın arayüzü farklıdır. Bunun için size ayarlar kısmını gösteremem. Ama siz hangi VPN uygulamasını indirirseniz uygulamada ülke olarak Kanada’yı seçin.

Kanada’yı seçmemizin nedeni, bu sitede yaptığımız işlemlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamamamızdır. Eğer Kanada ile giriş yapamazsanız farklı bir ülke seçebilirsiniz. Connected yazısı geldiğinde, telefonumuzdaki herhangi bir internet tarayıcısından getcontact.com’a giriş yapmamız gerekiyor. VPN’le giriş yaptığımız için site normalden biraz daha geç açılabilir. Site açıldıktan sonra, aşağı gidin ve Yardım bölümündeki ‘Gizlilik Profilinizi Yönetin’ bölümüne gidin. Sonraki sayfada, aşağıdaki açılır listeden numaranın ait olduğu ülkeyi seçin.

Ardından numarayı girin. Ardından, Ben Robot Değilim’in önündeki boşluğa işaret ederek robot olmadığımızı onaylayın ve ardından Giriş Yapın’a tıklayın. Açılış sayfasında WhatsApp, SMS veya Telegram aracılığıyla bu numaraya kod göndermek için 3 seçenek vardır.

Bu numarada bir WhatsApp veya Telegram hesabınız varsa, bunlardan birini seçebilirsiniz. Benim tavsiyem SMS’i seçmeniz. Eğer SMS alamazsanız o zaman WhatsApp’ı veya Telegram’ı seçin. Use SMS’e tıklayın ve Gelen kodu girin. Devam’a tıklayın ve hiçbir şeye dokunmadan birkaç saniye bekleyin… ve istatistikler önümüzde. Aşağıya doğru ilerleyebilir ve numaranızda yazılı isimleri görebilirsiniz.

(Not: Bu isimler Getcontact kullanıcısıysanız diğer Getcontact kullanıcıları tarafından görüntülenebilir. Yok eğer bu numarayla Getcontact’a hiçbir zaman kaydolmadıysanız, hiç kimse bu adları göremez.) Eğer Getcontact’ta numaranıza ait hiç bir sonuç çikmasını istemiyorsanız, Aşağı inin ve Görünürlük ayarlarına tıklayın ve daha aşağı inip Aramalarda görünürlük Açık’ın karşısında olan işareti Deaktif edin.

Bunu yaptığınızda, Getcontact sonuçlarında numaranızla ilişkilendirilmiş heçbir isim görünmez. Veya numaranızda yazılmış bazı isim etiketlerini gizlemek istiyorsanız, o zaman etiketlerin en üstünde olan tarafında olan Etiketleri Düzenle-ye tıklayın. Ve gizlemek istediğiniz isimin önünde olan işareti deaktif edin.

İstemediğiniz adları gizleyebilir ve işaretlerini kaldırabilirsiniz. Not: VPN uygulaması, sadece getcontact.com sitesine giriş yapıp numaramızı silebilmemiz için bize eşlik etti. Yani, numaranızı sildikten sonra (başka bir numaranız yoksa veya VPN uygulamasına ihtiyacınız yoksa), uygulamayı telefonunuzdan silebilirsiniz…

Yorum yapın