Instander İndir v17.2

Instander indirerek, resmi Instagram’da olmayan birçok farklı özellik keşfedin. Bu uygulama hakkında detaylı bilgileri yazı içinde sizlerle paylaşacağım.

Instagram, son yıllarda hemen hemen her kesin akıllı telefonunda bulunan bir uygulama haline geldi. 2010 yılında kurulan Instagram’ın, 2021 istatistiklerine göre 2 milyardan fazla aktif kullanıcıya ulaştığı söyleniyor.

Ama bu kullanıcıların hepsinin resmi Instagram kullandığını söylemek doğru olmaz. Çünkü özellikler açısından daha zengin olan Instagram modları vardır.

Kullanıcıların bir kısmı bu farklı özellikleri kullanmak amacıyla mod Instagram sürümlerini indiriyor. Google’da arattığınızda birçok Instagram modlarıyla karşılaşa bilirsiniz.

Bunlardan bir tanesi de Instander’dir. Instander indirmek için aşağıda bulunan İNDİR düğmesine tıklayın ve talimatları izleyin. Gelin Instander ile yakından tanışalım.

Instander nedir?

Şimdi ise gelin Instander nedir? sorusuna cevap verelim. Önceden belirtmek isterim ki, Instander yalnız Android cihazlarla uyumludur. Instander’in ‘unclone’ ve ‘clone’ paketleri mevcuttur. Size uygun olan paketi Instander indirme talimatlarında karar verebilirsiniz.

Instander, resmi Instagram yerine kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir Instagram mod uygulamasıdır. Instander, resmi Instagram’a göre daha fazla ayrıcalık sağlayan birçok farklı özelliklere sahiptir. Instander, rus geliştirici Dmitry Gavrilov tarafından oluşturulmuştur ve şimdiye kadar onun tarafından geliştiriliyor.

Instander indirerek, durumları ve paylaşımları indirmek, sponsorlu reklamları devre dışı bırakmak, kullanıcıların profil resimlerine büyük boyutda bakmak ve s gibi bir çok özelliklere sahip olabilirsiniz. Instander da Insta Aero ve InstaPro gibi bir çok mod özelliklerine sahiptir.

Instander, Meta şirketi tarafından yasadışı olarak tanındığı için Play Store’da yoktur. Instander’in en son sürümünü resmi internet sitesinden ve ya bu sayfadan güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Instander indirmeden önce talimatları okumanızı tavsiye ederim.

Instander indirmek için TALİMATLAR:

 1. Cihazınız Android işletim sistemli olmalıdır.
 2. Gereken Android sürümü 9.0+
 3. Telefonda en az 100-150mb boş hafıza alanı olmalıdır.
 4. Eğer resmi Instagram’ı kaldıracaksanız, ‘unclone’ paketini indirin. Yok eğer resmi Instagram’ı kaldırmadan ikinci bir Instagram uygulamasına sahip olmak istiyorsanız, ‘clone’ paketini indirin.
 5. Instander indirmeye başlamak için ‘İNDİR’ butonuna tıklayın (reklam gelirse kapatın).
 6. İleri sayfada ‘unclone’ veya ‘clone’ paketleri arasından seçim yapın ve üzerine tıklayın.
 7. İleri sayfada İNDİR düğmesine tıklayın ve Instander indirin.
 8. İndirdikten sonra indirdiğiniz Instander apk dosyasının üzerine tıklayın ve kurun.
 9. Kurulum zamanı Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse izin verip, kuruluma devam edin.
 10. Kurulum bittiyse, Instander hazır demektir. Uygulamayı açıp, hesabınızla oturum açarak tüm farklı özelliklerin tadını çıkara bilirsiniz.

Instander’in bazı özellikleri:

 • Geliştirici modu;
 • Reklamları devre dışı bırak;
 • Analitiği devre dışı bırak;
 • Fotoğrafları, videoları, hikayeleri, durumları, IGTV’leri indir;
 • Uygulama İçi Tarayıcıyı Devre Dışı Bırak;
 • Kullanıcıların profil resimlerini yakınlaştır;
 • Direkt mesajları okunmadı olarak işaretleyin;
 • Hikayelerin kalitesini artırmak;
 • OTA Güncellemesi;
 • Ayarların 25 dile çevrilmesi.

Ve birçok farklı özellikler bulunmaktadır…

Instander güncelleme:

Instander güncelleme. Öncelikle belirtmem gerekiyor ki, Instander’in yeni sürümlerinden haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın. Tüm mod uygulamalarda olduğu gibi, Instander’in de zaman zaman güncellenmesi gerekir. Bu uygulama yaklaşık olarak 3 ayda bir güncellenir.

Eğer güncelleme yapmazsanız, uygulama birkaç hafta veya birkaç ay sonra çalışmayı durduracaktır. Ama hemen güncellemeniz de şart değildir. Eski sürüm az önce de belirtdiğim gibi belirli bir süre daha çalışacaktır. Instander’in yeni sürümü olduğunda güncelleme hakkında bir bildirim alırsınız.

Ama bu bildirim her zaman gelmeyebilir veya bildirimde bulunan indirme düğmesi çalışmayabilir. Bu nedenle bildirimi aldıktan birkaç saat veya birkaç gün sonra yeniden bu sayfayı ziyaret edin. İndirme talimatlarını takip ederek ‘İNDİR’ düğmesinden yeni sürüm Instander indirmeye başlayın. Eski sürümü kaldırmanıza gerek yoktur.

Yeni sürüm, eski sürümün üzerine yüklenecektir. Yeni sürüm Instander’i indirdikten sonra üzerine tıklayın ve güncelleyin. Evet, güncelleme işlemi bu kadar. Yeni sürümde yapılan değişiklikleri sayfanın aşağı kısmından okuya bilirsiniz.

Instander son sürüm v17.2’de yapılan değişiklikler:

ÖNEMLİ! Kurulum için minimum gereksinimler artmıştır:

Android 9+ (SDK 28);
ABI’ler AArch64 (ARM64-v8a).

— Android 12+ için Monet teması eklendi;
— Monet temasını devre dışı bırakma eklendi;
— Bazı cihazlarda Besleme yüklenmesi düzeltildi;
— Reels indirme düğmesi düzeltildi;
— Sabit Alte & Hoefler Yeni yazı tipleri;
— Hedef SDK’yı 33’e yükseltti;
— Klon sürümünde uygulama simgesi değiştirildi;
— Çevirilere yardımcı olan herkese teşekkürler, bazı çeviriler güncellendi.

Yorum yapın