InstaPro İndir v10.30

InstaPro İndir adlı bu yazıda size, farklı özelliklere sahip bir Instagram modundan bahsedeceğim. Instagram hemen hemen hepimizin kullandığı bir sosyal ağdır.

Eğer resmi Instagram’ın ek özellikleri olan bir mod sürümünü arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu yazıda sizi InstaPro adlı bir modla tanıştıracağım. Eğer uygulamayla ilgili detayları ve InstaPro indirme talimatlarını okumadan indirme işlemine geçmek isterseniz, sayfanın bir az aşağı kısmından ‘İNDİR’ düğmesinden, InstaPro indirmeye başlaya bilirsiniz.

Ayrıca, sitemizde bulunan Instagram Modları adlı kategoriden diğer modları da inceleye bilirsiniz. Şimdi ise gelin InstaPro indirmeden önce onu tanıyalım.

InstaPro nedir? InstaPro İndir

InstaPro nedir? sorusuna kısa bir cevap verecek olursak, bu mod resmi Instagram’dan farklı özeliklere sahiptir ve kullanıcılarına ayrıcalıklar tanır. Öncelikle, eğer her zaman güncel InstaPro indirmek istiyorsanız, Telegram kanalımıza katılın ve bildirimleri açık tutun.

InstaPro’nun yeni sürümleri oldukça, kanalımızda paylaşıyoruz. InstaPro Play Market’te bulunmadığı için onu apk olarak indiririz. Bu nedenle InstaPro, Play Market’ten indirilen uygulamalar gibi otomatik güncellenmez. Bu mod SamMods tarafından oluşturulmuştur ve onun tarafından geliştirilmektedir.

InstaPro, diğer Instagram modları olan Insta Aero ve Instander gibi geliştirilmiş bir uygulamadır. InstaPro’nun diğer modlar gibi kendine özel kullanıcıları vardır. Eğer siz de InstaPro kullanıcısı olmak ve bu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden InstaPro indirin. InstaPro’nun ‘unclone’ ve ‘clone’ paketleri vardır.

Hangi paketi indireceğinize ise InstaPro indirme talimatlarını okuyarak karar verebilirsiniz. Şimdi, InstaPro indirmeden önce indirme talimatlarını okuyalım.

InstaPro indir mek için talimatlar:

 1. InstaPro indirmek için cihazınız Android işletim sistemli olmalıdır.
 2. Gereken Android sürümü 5.0+.
 3. Telefon hafızasında en az 100-150mb boş alan olmalıdır.
 4. InstaPro’nun 2 kurulum paketi vardır ‘unclone’ ve ‘clone’ (özellikler açısından aralarında hiçbir fark yoktur).
 5. Telefonunuzdan Resmi Instagram’ı kaldırmak istemiyorsanız, ‘clone’ paketini indirmeniz gerekir.
 6. Telefonunuzdaki Resmi Instagram’ı kaldırırsanız ‘unclone’ paketini indirebilirsiniz.
 7. Şimdi InstaPro indirme işlemine başlamak için, safyada bulunan yeşil renkli ‘İNDİR’ düğmesine tıklayın.
 8. İleri sayfada istediğiniz paketin (unclone veya clone) düğmesine tıklayın.
 9. İleri sayfada ise yeniden ‘İNDİR’ düğmesine tıklayarak InstaPro APK dosyasını indirin.
 10. İndirdikten sonra, indirdiğiniz InstaPro APK dosyasına tıklayın ve uygulamayı kurun.
 11. Kurulum zamanı Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse, izin verin ve kuruluma devam edin.
 12. Eğer kurulum bittiyse, InstaPro’nuz artık hazır! Uygulamada hesabınızla oturum açarak tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz.

InstaPro’nun bazı özellikleri:

 • Paylaşımların ve durumların (resim, video) tek tıkla indirilmesi,
 • Paylaşımların açıklama kısmını kopyalama,
 • Yorumları çevirme,
 • Profil resimlerini yakınlaştırma,
 • Durumları devre dışı bırakma,
 • Instagram sponsorlu reklamları devre dışı bırakma,

Ve birçok farklı özellik mevcuttur…

InstaPro güncelleme:

Merak etmeyin, InstaPro güncelleme çok kolaydır. InstaPro yaklaşık 2 ayda bir güncellenir. Yeni sürüm hazır olduğunda uygulamada bir bildirim alırsınız. Bu bildirim geldiğinde telaşlanmanıza gerek yoktur. Çünkü eski sürüm daha birkaç hafta (bazen birkaç ay) daha çalışacaktır.

Ama yeni sürüm InstaPro indirmeyi çok da ertelemenizi önermiyorum. Çünkü yeni sürümde eklemeler olduğu gibi, uygulamada olan hatalar da düzeltiliyor. Bu yüzden InstaPro’nuzu her zaman güncel tutmaya çalışın. Güncelleme bildirimi aldığınızdan birkaç saat veya birkaç gün sonra bu sayfayı yeniden ziyaret edin.

Eğer sayfanın başında sürüm rakamı eski sürüm rakamından farklıysa, InstaPro güncellenmiştir demektir. Yeni sürüm InstaPro indirmek için İNDİR düğmesine tıklayın ve eğer gerekirse sayfada bulunan InstaPro indirme talimatlarını izleyin. Eski sürümü kaldırmanıza gerek yoktur. Yeni sürüm, eski sürümün üzerine kurulacaktır.

Yeni sürüm InstaPro apk dosyasını indirdikten sonra, üzerine tıklayın ve güncelleyin. Her şey yolunda gittiyse, InstaPro güncellenmiştir. Artık başka birşey yapmanıza gerek yoktur. InstaPro’ya eklenen yeni özelliklerin tadını çıkara bilirsiniz. Yeni eklenen özellikleri ve düzeltmeleri sayfanın aşağı kısmından okuya bilirsiniz.

InstaPro yeni sürüm v10.30’da yapılan değişiklikler:

[Eklendi] Silme Önleyici Mesaj

[Düzeltildi] Rastgele Çökme.

“InstaPro İndir v10.30” üzerine 2 yorum

Yorum yapın