JT WhatsApp İndir v9.85

Bildiğiniz üzere şuan dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma hizmeti WhatsApp’tır. Gün geçtikce kullanıcı sayısı artan WhatsApp’a, zaman-zaman yeni özellikler eklenmeye devam ediyor.

WhatsApp, hemen hemen her kesin akıllı telefonunda bulunmaktadır. WhatsApp hizmetinin bu kadar çox kullanılmasının bir çok nedenleri vardır. Ama bunun asıl sebepleri arasında WhatsApp’ın hızlı ve güvenli olmasıdır. Ama kullanıcıların hepsinin resmi WhatsApp uygulamasını kullanmadığı açıktır.

Evet, kullanıcıların bir kısmı mod WhatsApp uygulamalarını kullanıyor. Kullanıcıların bu tür uygulamalar kullanmalarının nedeni resmi WhatsApp’da olmayan ve büyük ihtimalle hiçbir zaman olmayacak özelliklerin mod uygulamalarda bulunmasıdır.

Bu yazımızda bahsedeceğimiz mod uygulama olan JT WhatsApp da bu uygulamalardan biridir. JT WhatsApp indirmek için lütfen sayfayı yukarıya doğru kaydırın ve İNDİR düğmesinden indirin. Ama size tavsiyem JT WhatsApp indirmeden önce talimatları okuyun.

JT WhatsApp indirme talimatları:

 1. Telefonunuz Android işletim sistemli olmalıdır.
 2. Gereken Android sürümü: 5.1+.
 3. Telefon hafızasında en az 100-150mb boş alan olmalıdır.
 4. Eğer com.wa paketini indirirseniz, resmi WhatsApp’ı (eğer varsa) kaldırmalısınız (kaldırırsanız tüm mesajlarınız sonsuzadek silinir). Yok eğer ikinci bir telefon numarası için JT WhatsApp indiriyorsanız, o zaman com.wa yerine com.jtwhatsapp kurulum paketini indirin.
 5. Sayfayı bir az yukarı kaydırın ve İNDİR düğmesine tıklayın (reklam gelirse kapatın). İleri sayfada kurulum paketinizi seçin ve üzerine tıklayın. İleri sayfada yeniden İNDİR düğmesine tıklayın ve JT WhatsApp indirin.
 6. İndirdiğiniz jt whatsapp apk dosyasının üzerine tıklayın ve kurun.
 7. Kurulum zamanı Bilinmeyen Kaynaklar‘dan izin istenirse, izini açın ve telefonda geri düğmesine dokunarak kuruluma geri dönün.
 8. Kurulum sorunsuz şekilde bitdiyse, demek ki, JT WhatsApp hazır!
 9. Artık JT WhatsApp’ın tüm farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz.

JT WhatsApp güncelleme:

JT WhatsApp, bir güncelleme olduğunda size bildirim gönderir. Bu bildirim sayesinde yeni sürüm JT WhatsApp olduğunu anlarız. Ama bu bildirim her zaman gelmeye bilir.

Bu yüzden bildirim gelmeyince veya bildirim gelmeden önce JT WhatsApp’ın yeni sürümlerinden haberdar olabilmeniz için, sitemizin Telegram kanalına katılın.

Güncelleme olduğunda uygulamayı hemen güncellemeniz şart değildir. Çünkü eski sürüm daha birkaç hafta çalışacaktır. Güncelleme geldiğinden birkaç saat veya birkaç gün sonra bu sayfayı yeniden ziyaret edin.

Yeni sürümü, eski sürümü indirdiğiniz gibi sayfanın yukarı kısmında bulunan JT WhatsApp indirme talimatlarını izleyerek indirebilirsiniz. Yeni sürümü jt whatsapp apk dosyasını indirdikten sonra üzerine tıklayıp kurun.

Eski sürümü kesinlikle kaldırmayın, yeni sürüm, eski sürümün üzerine yüklenecektir. Eğer kaldırırsanız tüm mesajlarınız silinir. Yeni sürümü kurduktan sonra artık birşey yapmanıza gerek yoktur.

Yeni sürümde olan değişiklikleri ekranda göreceksiniz, okuduktan sonra kapatıp WhatsApp’ı kullana bilirsiniz. Eğer isterseniz değişiklikleri bu sayfanın aşağı kısmından türkçe olarak da okuyabilirsiniz.

JT WhatsApp’ın bazı özellikleri:

 • WhatsApp’ı uçak moduna alma
 • Durumları indirme
 • Mavi tiki ve ikinci tiki gizleme
 • Son görülmeyi gizleme
 • Silinen mesajları görme
 • Silinen durumları görme
 • Çevrimiçi olanları görme

Ve bunun gibi daha birçok özellik mevcut…

JT WhatsApp son sürüm v9.85’de yapılan değişiklikler:

Son kullanma tarihi uzatıldı.
Yeni simge tasarımı.
Yeni Başlatıcı Simgeleri etkinleştirildi.

JT WhatsApp’a alternatif bazı WhatsApp Modları:

WhatsApp Plus

WhatsApp Plus en eski sürümlerden biridir. Google’da gerçek WhatsApp Plus’ı barındıran çok az sayıda website kaldı. Neyseki bu yazıyı okuyorsanız şanslısınız demektir. Çünkü websitemizden gerçek WhatsApp Plus indire bilirsiniz.

FM WhatsApp

FM WhatsApp Fouad Moktad tarafından geliştirilen ek özelliklere sahip bir uygulamadır. Eğer JT WhatsApp’a alternatif bir uygulama arıyorsanız FM WhatsApp indirebilirsiniz.

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero’yu duymuşsunuzdur sanırım. Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen bu uygulama, JT WhastApp’a alternatif olabilir. Denemek isterseniz, WhatsApp Aero indirin ve deneyin.

WhatsApp Mix

Nairo tarafından oluşturulmuş bu mod uygulamanın kendine özel özellikleri ve renk seçenekleri mevcuttur. WhatsApp Mix‘in, JT WhatsApp’a alternatif olabileceğini düşünüyorum.

GB WhatsApp

Bu uygulamanın her zaman sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz. Alex Mods tarafından geliştirilen bu uygulama, gerçek GB WhatsApp’dır. Dilerseniz, JT WhatsApp’a alternatif olarak GB WhatsApp indirebilirsiniz.

Yorum yapın