NS WhatsApp İndir v9.95

Eğer NS WhatsApp indir ‘me hakkında olan talimatları ve diğer detayları okumadan indirme işlemine geçmek istiyorsanız, sayfayı yukarı kaydırarak ‘İNDİR’ düğmesine tıklayın. Bildiğiniz üzere hemen hemen her kes akıllı telefonunda WhatsApp Messenger kullanıyor.

WhatsApp, 2009 yılında Jan Koum tarafından Kaliforniyada kuruldu. 2014 yılında ise Meta şirketi tarafından satın alındı. Meta tarafından satın alınan WhatsApp, gün geçtikçe daha da gelişmeye başladı.

WhatsApp, günümüzde Play Market’te indirme rekoru kırmakta. Şuan 2022 yılında kullanıcı sayısı 2 milyarı aşmış durumda.

Ama size şunu söylemeliyim ki, bu kullanıcıların hepsi resmi WhatsApp kullanmıyor. Kullanıcıların belirli bir kısmı mod WhatsApp uygulamalarını kullanıyor. Bu uygulamalardan size WhatsApp Plus ve ya FM WhastApp‘ı örnek gösterebilirim.

Bu uygulamalardan biri de NS WhatsApp’tır. NS WhatsApp’ın diğer modlar kadar ünlü olmasa da, kendine özel birçok kullanıcısı mevcuttur. NS WhatsApp indirmeden önce gelin bu uygulamayı yakından tanıyalım.

NS WhatsApp nedir?

NS WhatsApp nedir? diye sorarsanız, bu uygulama WhatsApp Messenger uygulamasından daha farklı ve ilginç özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde kullanıcılarına ayrıcalıklar sağlamaktadır.

Bu ilginç özelliklerin arasında kullanıcılar tarafından en çok sevilen ve kullanılan son görülmeyi gizle, silinen mesajları gör, sohbetleri gizle, durumları indir, farklı temalar yükle ve s. gibi birçok özellik mevcuttur.

Ayrca NS WhatsApp’ta, diğer modlarda olmayan renk seçimleri mevcuttur. Mavi (com.wa), Turuncu (com.nswa), Kırmızı (com.nswa2) ve Yeşil (com.gbwhatsapp). Bu renkler Ama az önce renklerin de yanına yazdığım gibi olmak üzere bu renklerin paketleri farklıdır. NS WhatsApp’ın hangi paketini indireceğinize, NS WhatsApp indirme talimatları kısmında karar verebilirsiniz.

Bu uygulama NS WhatsApp 3D olarak da bilinir. NS WhatsApp, Nairton Silva tarafından oluşturulmuştur ve onun tarafından geliştirilmektedir. Bu uygulama Az önce de dediğim gibi, bu uygulamanın kendine özel kullanıcıları vardır. Eğer siz de bu farklı özelliklerle arkadaşlarınıza hava atmak isterseniz, NS WhatsApp indirebilirsiniz.

Not: Yukarıda bahsettiğim NS WhatsApp renklerini indirdikten sonra, eğer isterseniz, NS Mods ayarlarının, YoTemalar kısmından yeni tema yükleyerek, arayüz rengini değiştirebilirsiniz.

NS WhatsApp nereden indirilmeli?

Google’da arattığınızda karşınıza birçok NS WhatsApp İndir adlı yazılar çıkabilir. Ama bu yazıların hepsi gerçek NS WhatsApp değildir. Çünkü ne yazık ki, bazı site sahipleri veya yazarlar kendi internet sitelerine daha fazla kullanıcı çekmek için yalan başlıklar yazabiliyorlar.

Mesela şuan gerçek sürüm v9.35 ama bazı siteler v11.30 adı altında paylaşım yapıyor. Tabii ki bu, Nairton Silva tarafından geliştirilen NS WhatsApp olamaz. Size tavsiyem, NS WhatsApp’ı sadece güvendiğiniz ve daha önce NS WhatsApp indirdiğiniz sitelerden indirin.

NS WhatsApp, Play Market’te mevcut değildir. Çünkü bu resmi bir uygulama değildir ve resmi WhatsApp’ın sahte bir sürümü olarak tanınmaktadır. Bu yüzden bu uygulamayı yalnız ns whatsapp apk dosyası olarak indirip, manuel olarak yüklemek gerekiyor.

Eğer NS WhatsApp indirme konusunda tecrübeniz yoksa hiç merak etmeyin. Aşağıda bulunan NS WhatsApp indirme talimatları sayesinde indirme ve yükleme işlemi sizin için çok kolay olacaktır.

Ayrıca Bize ulaşın sayfasından ve bu sayfanı en alt kısmından yorum yaparak bize soru sora bilirsiniz. Yorum yaparak soru sormaktan hiç çekinmeyin, çünkü sizin sorularınızı cevaplamak bizim için zevktir.

NS WhatsApp indir ‘me talimatları

 1. NS WhatsApp indirmeğe başlamadan önce telefon belleğinde en az 100-150mb boş alan olup olmadığını kontrol edin.
 2. Telefonunuz Android işletim sistemli olmalıdır.
 3. Gereken Android sürümü 5.1+.
 4. NS WhatsApp’ın 4 kurulum paketi mevcuttur: com.wa (mavi), com.nswa (turuncu), com.nswa2 (kırmızı) ve com.gbwhatsapp (yeşil). Parantez içinde yazdığım renkler, bu paketlerin arayüz rengidir. Yani NS WhatsApp’ınızın arayüz rengi bu şekilde olacaktır (bunu sonradan tema yükleyerek değiştirebilirsiniz).
 5. com.wa (mavi): Bu paketi indirirseniz, yüklemeden önce resmi WhatsApp’ı (Play Market’ten indirilen) kaldırmanız gerekir. (kaldırırsanız tüm mesajlarınız sonsuzadek silinecektir. Ama gruplardan ayrılmazsınız)
 6. com.nswa ve com.nswa2: Bu paketleri indirirseniz resmi WhatsApp’ı kaldırmanıza gerek yoktur. Resmi WhatsApp’la aynı telefonda kullanmak mümkündür. İkinci veya üçüncü telefon numaranız için WhatsApp uygulaması istiyorsanız, bu paketlerden beğendiğiniz rengi indirebilirsiniz.
 7. NS WhatsApp indirmeye başlamak için, sayfayı bir az yukarı kaydırın, İNDİR düğmesini bulun ve üzerine tıklayın.
 8. İleri sayfada az önce bahsettiğim kurulum paketlerinden birini seçin ve üzerine tıklayın.
 9. İleri sayfada ise yeniden İNDİR düğmesine tıklayın ve ns whatsapp apk dosyasını indirin.
 10. İndirdikten sonra eğer varsa bildirimden, yoksa İndirilenler klasöründen ns whatsapp apk dosyasını bulun ve üzerine tıklayarak yükleyin.
 11. NS WhatsApp yükleme sırasında Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse, izini açın ve geri düğmesine dokunarak yüklemeye devam edin.
 12. Eğer herşey yolunda gittiyse, NS WhatsApp hazır demektir.
 13. Uygulamayı açın ve numaranızla kaydolun.
 14. Artık NS WhatsApp’ın tüm farklı özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz!

NS WhatsApp güncelleme: NS WhatsApp İndir

Herşeyden önce eğer NS WhatsApp’ın yeni sürümlerinden zamanında haberdar olmak ve gerçek NS WhatsApp’ı indirmek istiyorsanız, Telegram kanalıma katılın.

NS WhatsApp, yaklaşık olarak 2-3 ayda bir güncellenir. Eğer güncelleme hakkında bir tücrübeniz yoksa, hiç merak etmeyin. Çünkü az sonra NS WhatsApp’ı nasıl güncelleyeceğinizi anlatacağım.

NS WhatsApp’ın yeni bir sürümü hazır olduğunda, uygulama sizi bir bildirimle bilgilendirir. Bu bildirimden sonra yaklaşık birkaç hafta eski sürüm çalışmaya devam eder. Yani derhal yeni sürüm NS WhatsApp’ı indirmeniz şart değil.

Ne yazık ki, bu bildirimde olan indirme bağlantısı her zaman çalışmayabilir veya yönlendirilen siteden yeni sürüm NS WhatsApp’ı indirmeniz zor olabilir. Bu yüzden, yeni sürüm bildirimi aldığınızdan birkaç saat veya birkaç gün sonra bu sayfayı ziyaret edin.

Eğer yeni sürüm NS WhatsApp bu sayfaya yüklenmişse (bunu kontrol etmek için, NS Mods / Hakkında bölümüne gidin. Eğer orada yazılan sürüm ile, bu sayfada olan sürüm farklıysa güncellenmiştir demektir), yeni sürümü indirin. Hadi artık yeni sürüm NS WhatsApp indir meğe başlayalım.

 1. NS WhatsApp’ın yeni sürümünü indirmek için ‘İNDİR’ düğmesine tıklayın ve ileri sayfada kurulum paketinizi veya renginizi seçerek, üzerine tıklayın.
 2. İleri sayfada yeniden ‘İNDİR’ düğmesine tıklayın ve yeni sürüm NS WhatsApp’ı indirin.
 3. Eski sürümü kesinlikle kaldırmayın. Eğer kaldırırsanız tüm mesajlarınız silinir.
 4. İndirdiğiniz yeni sürüm NS WhatsApp apk dosyasının üzerine tıklayın ve güncelleyin.
 5. Her şey yolunda gittiyse, NS WhatsApp artık yeni sürüme güncellenmiştir.
 6. Artık yeni sürümde eklenen özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Not: Yeni sürüm NS WhatsApp’ı açtığınızda, yeni sürümde olan değişiklikleri Portekizce görebilirsiniz. Yeni eklenen özellikleri ve düzeltmeleri Türkçe okumak için bu sayfanın en alt kısımlarına inin.

NS WhatsApp’ın bazı özellikleri:

Gizlilik:

 • Mavi tiki ve ikinci tiki gizleme
 • Son görülmeyi gizle
 • Durumları gördüğünü gizle
 • ‘Bir kere gör’ mesajlarını sınırsız görme
 • Sizi kimin araya bileceğine karar verin
 • Silinen durumları görme ve s.

Temalar:

 • YoTemalar bölümünden dilediğiniz temayı yükleye, değiştire veya kaldıdabilirsiniz.

Genel:

 • Uygulamanın arayüz dahil tüm renklerini değiştirmek
 • Hareket çubuğunun rengini değiştirmek
 • Arka fon rengini değiştirmek
 • Tüm ekranlar için durum çubuğunun rengini değiştirmek
 • Tüm ekranlar için navigasyon çubuğunun rengini değiştirmek
 • Emoji türünü değiştirmek
 • Yazı tipini değiştirmek
 • Giriş simgesini değiştirmek
 • Bildirim simgesini değiştirmek
 • Medya dosyalarını galeri’de gizle
 • WhatsApp verilerini yedekle
 • WhatsApp yedeğini geri yükle ve s.

Ana Ekran:

 • Arayüz stilini değiştirmek
 • Durumları Instagram durumları görünümüne değiştirmek
 • Arayüzde Gruplar için yeni sekme oluşturmak
 • WhatsApp’ı uçak moduna almak
 • Çevrimiçi olanları görmek
 • Durumu göndermeden önce onaylamak ve s.

Ve bunun gibi buraya yazamadığım birçok özellik mevcuttur…

NS WhatsApp son sürüm v9.95’de yapılan değişiklikler:

Gruplara Tekrar Profil Resmi Eklendi
Güncellendi: Mavi Tik kodunu gizle
Geliştirildi: Bir Kez Görüntüle medyası için sınırsız açık
Düzeltildi: Gizlilik etkinleştirildiğinde mavi onay işaretlerinin rastgele görünmesi
Düzeltildi: Bir Kez Görüntüleme Önleme medyası silinme sorunu
Çeşitli: Sesli notlarla çakışma nedeniyle “sesi” özel indirmeden kaldırın
Çeşitli: Genel hata düzeltmeleri.

Yorum yapın