OG WhatsApp İndir v17.70

OG WhatsApp İndir adlı bu günkü yazımızın konuğu OG WhatsApp. WhatsApp uygulaması hemen hemen her kesin akıllı telefonunda vardır. Bu uygulama gerçekten hepimizin hayatında özel bir yere sahiptir. Çünkü ister arkadaşlarımızla mesajlaşma, ister görüntülü konuşma, ister resim, video ve s. dosyalar gönderme bakımından WhatsApp çok kolaylık sağlıyor.

WhatsApp bunlarla kalmayıp çok yakında arkadaşlarımıza para göndere bilmeğimize de sağlamayı planlıyor. Play Market’de 5 milyardan fazla indirmeye sahip olan WhatsApp’ın, 2 milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunmaktadır.

Yalnız bu 2 milyar kullanıcının hepsi resmi WhatsApp kullanmıyor. Bu kullanıcıların yeteri kadar bir kısmı mod WhatsApp uygulamaları kullanmaktadır. Google-da yeteri kadar mod WhatsApp uygulamaları bulunmaktadır. Bu modlardan biri de bu günkü yazımızda bahsedeceğimiz OG WhatsApp’dır.

Eğer talimatları ve OG WhatsApp hakkında diğer bilgileri okumadan indirme işlemine geçmek istiyorsanız sayfayı aşağı kaydırarak, OG WHATSAPP İNDİR butonundan OG WhatsApp indirebilirsiniz. Gelin OG WhatsApp indirmeden önce tam olarak ne olduğuna bakalım.

OG WhatsApp Nedir?

OG WhatsApp, resmi WhatsApp’a alternatif olarak geliştirilmiş, ek özellikleri olan bir mod uygulamadır. Uygulama yalnız Android telefonlara yüklenebilir. Rusyalı geliştirici Alex tarafından geliştirilen bu uygulamanın yeteri kadar kullanıcısı bulunmaktadır.

Benim görüşüme göre, mod WhatsApp uygulamaları arasında kullanıcı sayısına göre ilk 10’lukta yer alır. OG WhatsApp yaklaşık olarak 2016 yılında geliştirildi. Diğer mod uygulamalardan çok da farkı yoktur. Hatta WhatsApp Plus ve GB WhatsApp ile arayüz ve özellikler açısından tam olarak aynıdır.

Bu uygulamaların her üçü Alex Mods’a aittir. Çoğu kullanıcı OG WhatsApp’ı üçüncü telefon numarasıyla WhatsApp hesabı açmak için kullanır. Telefonun ana ekranında uygulama simgesi gri renktir ve çok havalı duruyor (simge rengini mod ayarlarında değiştirmek mümkündür). OG WhatsApp indirmeden önce talimatları okumanızı tavsiye ederim.

OG WhatsApp indirmek için TALİMATLAR:

  1. Telefonuz Android işletim sistemli olmalıdır.
  2. Gereken Android sürümü en az 5.1+.
  3. Telefonunuzun hafızasında en az 100mb boş alan olmalıdır.
  4. Sayfanın bir az aşağı kısmında bulunan OG WHATSAPP İNDİR düğmesine tıklayın (reklam gelirse kapatın).
  5. İleri sayfada yeniden OG WHATSAPP İNDİR düğmesine tıklayarak og whatsapp apk indirin.
  6. og whatsapp apk indirdikten sonra üzerine tıklayın ve kurun.
  7. Kurulum zamanı Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse, izini açın ve geri düğmesine tıklayarak kuruluma geri dönün.
  8. Eğer herşey yolunda gittiyse ve uygulama yüklendiyse, numaranızla resmi WhatsApp’ta olduğu gibi kayıt olarak uygulamanın tüm özelliklerinin tadını çıkara bilirsiniz.

OG WhatsApp güncelleme:

Tüm diğer modlarda olduğu gibi OG WhatsApp’ı da yaklaşık 3 aydan bir güncellemek gerekir. Ama OG WhatsApp güncellemesi daha uzun (4-5 ay) veya daha kısa (1-2 ay) bir süre içinde de olabilir.

Bu tamamen WhatsApp Messenger’e ve ya geliştiriciye (Alex Mods) kalmış birşey. OG WhatsApp güncelleme yapılması gerektiğinde size bildirim gösterir ve siz bu şekilde güncelleme yapılması gerektiğini anlarsınız.

Diğer odlar gibi OG WhatsApp da bildirim geldiği günden itibaren bir müddet (10-15 gün) daha çalışmaya devam eder. Yani bildirim geldiği anda yeni sürüm OG WhatsApp indirmeniz şart değil. Bildirim geldiğinden birkaç saat sonra veya birkaç gün sonra yeniden bu sayfayı ziyaret edin.

Önceden indirdiğiniz gibi İNDİR düğmesinden yeni sürüm OG WhatsApp indirin. İndirdikten sonra eski sürümü kaldırmadan yeni sürüm OG WhatsApp apk dosyasının üzerine tıklayarak kurun. Eğer eski sürümü kaldırırsanız, mesajlarınız silinecektir.

Yorum yapın