PicsArt PRO İndir v21.5.4

PicsArt PRO İndir. Bildiğiniz üzere akıllı telefonlarda kullana bileceğimiz bir çok fotoğrafçılık uygulaması mevcuttur. Çoğu bedava olan bu uygulamalar çoğu zaman işimizi halletse de, bazen daha iyi efektler veya özellikler gerektiren durumlarla karşılaşıyoruz.

Şahsen benim 1 gün içinde 10larla uygulama yükleyip, silmişliğim olmuştur. Bu uygulamaların şuanda en iyilerini elde etmek için para ödememiz gerekiyor. Ama size iyi bir haberim var.

Bu yazıda size bahsedeceğim PicsArt uygulamasının PRO sürümünü bedava olarak indirebileceksiniz. Bu kiliti açılmış mod uygulama için sadece geliştiricilerine teşekkür etmemiz yeterli.

PicsArt PRO, uzun zamandır benim de sık kullandığım bir Android ve iOS uygulamasıdır. Lakin bu sayfadan indireceğiniz picsart pro apk dosyasını, yalnız Android cihazlarına yüklemek mümkündür. iOS cihazları için PRO sürümüne yalnız satın alarak erişebiliriniz.

Hem kullanımı kolay olan, hem de resimlerinizi süsleyecek muhteşem efektler barındıran PicsArt PRO‘yu sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum. Eğer indirme talimatlarını ve uygulamanın özelliklerini okumadan indirme işlemine geçmek istiyorsanız sayfada bir az aşağı inerek İNDİR düğmesinden indire bilirsiniz. Gelin PicsArt PRO‘yla tanışalım.

PicsArt PRO indir için TALİMATLAR:

  1. PicsArt PRO indirmek için telefonunuz Android’in en az 5.0 sürümü olmalıdır.
  2. Eğer telefonunuzda Play Store’dan indirilmiş PicsArt uygulaması bulunuyorsa, onu kaldırmanız gerekiyor.
  3. Telefonunuzda en az 100-150mb boş alan olmalıdır.
  4. Uygulamayı indirmek için aşağıda bulunan ‘İNDİR’ butonuna (reklam gelirse kapatın), ileri sayfada ise yeniden ‘İNDİR’ butonuna tıklayarak picsart pro apk indirin.
  5. İndirdiğiniz picsart pro apk dosyasının üzerine tıklayarak uygulamayı kurun.
  6. Uygulama kurulurken Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse, izini açıp, telefonda geri düğmesine tıklayarak kuruluma devam edin.
  7. Artık PicsArt PRO uygulamasının kilidi açılmış tüm özelliklerinin tadını çıkara bilirsiniz!

Nedir PicsArt PRO?

PicsArt PRO‘nun Play Market sürümünden farkı, uygulama içinde olan bütün kilitli özeliklerin açık olmasıdır. Uygulamayı para ödeyerek satın almak yerine, bu siteden PicsArt PRO apk indirip kullanabilirsiniz.

PicsArt, çok tanınmamasına rağmen, Play Market’te 500 milyondan fazla indirmeye sahiptir. PicsArt PRO ile YouTube, Facebook, Instagram ve s. için özel banner ve profil resimleri oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulama ile herhangi bir görseli temizleye ve güzelleştirmekle, ücretsiz bir şekilde logolar ve bannerlar da oluştura bilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır.

Eğer fotoğraf çekmeyi, düzenlemeyi seviyorsanız, ayrıca sosyal mediada aktif fotoğraf paylaşıyorsanız bu uygulama tam size göre. PicsArt PRO apk indirme işlemine geçmeden önce gelin indirme talimatlarına bakalım.

Dilerseniz sitemizde bulunan diğer Android Uygulamalar‘a göz atabilirsiniz.

PicsArt PRO güncelleme:

Her bir mod uygulamada olduğu gibi, PicsArt PRO‘yu da zaman-zaman güncellemeniz gerekmektedir. PicsArt PRO yaklaşık olarak haftada bir kez güncellenir. Ne yazık ki, güncellemek gerektiğinde uygulama size bildirim göndermez.

Bu nedenden dolayı, haftada veya 10 günde bir bu sayfayı ziyaret ederek, yeni sürümün olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yeni sürüm yayınlandığında, önceden indirdiğiniz gibi, İNDİR düğmesinden yeni sürümü indire bilirsiniz.

Eski sürümü kaldırmanıza gerek yoktur. İndirdikten sonra indirdiğiniz picsart pro apk dosyasının üzerine tıklayın ve yeni sürümü kurun.

Sitemizin Telegram kanalına bu bağlantıdan katılabilirsiniz.

Uygulama hakkında sık sorulan sorular:

Soru: PicsArt PRO MOD uygulamasını kullandığım için bana herhangi bir ceza kesile bilir mi?

Cevap: Kesinlikle Hayır. Uygulamayı rahatlıkla kullana bilirsiniz.

Soru: Sitenizden picsart pro apk indirdim. Ama talimatlarda yazdığınız gibi üzerine tıklayıp yüklerken ‘uygulama yüklenmedi’ yazıyor. Bunu nasıl düzelte bilirim?

Cevap: Bu hatanın birkaç nedeni olabilir. Bu nedenlerden bazılarını aşağıya yazıyorum:

  1. Telefonunuzda yeteri kadar boş alan olmaya bilir. Lütfen yaklaşık 100mb boş alan olup olmadığını kontrol edin.
  2. Telefonunuzda Play Market’ten indirilmiş PicsArt uygulamasını kaldırmamış olabilirsiniz. Lütfen bunu kontrol edin.
  3. Telefonunuzun Android sürümü gerektiğinden az olabilir. Lütfen Android sürümünü kontrol edin. En az 5.0 olması gerekiyor.

Soru: picsart pro apk indirdim ve kurdum. Artık apk dosyasını silebilir miyim?

Cevap: Evet rahatlıkla silebilirsiniz. Eğer uygulama kurulduysa artık apk dosyasına ihtiyacınız yok. Onu silmeniz hiçbir hataya yol açmayacaktır.

Soru: Bu uygulamayı bir süredir kullanıyorum. Bazen duruyor ve çalışmıyor. Bunu nasıl düzelte bilirim?

Cevap: Bu hatanın başlıca sebebi telefonunuzun RAM’ına (Rastgele Erişimli Hafıza) bağlıdır.  Eğer RAM doluysa PicsArt gibi ağır uygulamalar bazen kasıla bilir. Bunu düzeltmek için RAM’ı boşaltın ve telefonunuzdan gereksiz uygulamaları, resimleri, dosyaları ve s. silmeniz gerekiyor.