SnapTube Android İndir v6.21.0.6213610

SnapTube İndir adlı bu yazıda sizlere sosyal ağlardan video ve müzik indire bileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğim. İnternetten müzik ve video indirmek farklı sebepler yüzünden bazen zorlaşıyor. Bildiğiniz üzere, Facebook, YouTube, Instagram ve s. gibi sosyal platformaların birçoğunda videoları galerimize direk indire bilmemiz için bir özellik yoktur.

Ama bazen müzikleri ve videoları telefonunuza indirmek istersiniz. İşte o zaman bir yardımcı uygulamaya ihtiyaç duyarız. Bu uygulamalardan bir tanesi de SnapTube‘dur. SnapTube indirmek için talimatları ve özellikleri okumadan indirme işlemine geçmek isterseniz, için sayfayı yukarı kaydırın ve ‘İNDİR’ düğmesinden indirin.

Bu siteden indireceğiniz SnapTube uygulaması yalnız Android cihazlarına yüklenebilir. Sitemizde bulunan diğer Android Uygulamalara da göz atabilirsiniz.

SnapTube Nedir?

Yukarıda da belirtdiğim gibi, SnapTube, video ve müzik indirebilmemiz için eşsiz bir uygulamadır. Bana soracak olursanız, bir zamanlar telefondan video ve müzik indirme işlemi için ben de bir çok uygulama ve website kullandım.

Uzun aramalardan sonra, nihayetinde SnapTube indirdim ve kullanımının çok kolay olduğundan ve hızlı bir indirme sağladığından dolayı bu güne kadar da SnapTube kullanıyorum.

Doğru, bu işlem için başka uygulamalar da bulunmakta, yalnız SnapTube bu iş için en iyisi diyebilirim. SnapTube‘un 1 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğu söyleniyor.

Uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulamada Google reklamları var ancak ücretsiz olduğundan dolayı bunu normal olarak kabul etmeliyiz.

SnapTube indir ve kur:

İNDİRME:

 1. İndirmeden önce bilmenizi isterim ki, SnapTube  yalnız Android cihazlarla uyumludur ve gereken Android sürümü 5.0 ve üzeridir.
 2. Telefonunuzda en az 100mb boş alan olmalıdır.
 3. SnapTube Android, Play Store’da olmadığından dolayı uygulamayı snaptube apk indirmemiz gerekiyor.
 4. Bu sayfanın alt kısmında bulunan yeşil renkli ‘İNDİR’ butonuna tıklayın
 5. Reklam gelirse kapatın
 6. İleri sayfada yeniden ‘İNDİR’ butonuna tıklayarak snaptube apk dosyasını telefonunuza indirin.

KURMA:

 1. İndirdiğiniz snaptube apk dosyasına tıklayın ve kurun
 2. Uygulama kurulurken Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse izini açın ve telefonunuzda geri düğmesine tıklayıp, kurulumun bitmesini bekleyin.
 3. Tebrikler, SnapTube artık hazır!
 4. Uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

SnapTube özellikleri ve kullanımı:

ÖZELLİKLERİ:

 • Çeşitli sosyal ağlardan video ve mp3 indirme,
 • Snaptube Android ile video izlerken diğer uygulamaları kullanma,
 • Telefonunuzdaki gereksiz dosyaları kaldırın,
 • RAM’i boşaltmak,
 • SnapTube‘da YouTube, Facebook ve Instagram hesaplarıyla giriş yapma (Dikkat: Hesabınızın güvenliğinden websitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir),
 • SnapTube ile YouTube ve s. gibi platformalarda reklamsız video izleme.

KULLANIMI:

Videoları ve müzikleri YouTube, Vine, Facebook, Instagram, DailyMotion, Twitter,  gibi sosyal ağlardan indirebilirsiniz. Bunun için indirmek istediğiniz videonun linkini SnapTube uygulamasında yukarı kısımda bulunan arama yerine yapıştırmamız gerekiyor.

Aslında biz yapıştırmadan önce bile linki kopyalayıp SnapTube uygulamasına gittiğimizde, uygulama o linkdeki videoyu indirmek istediğimizi anlıyor ve bize girişte indirme bağlantısını sunuyor (bu her zaman olmaya bilir). Video indirirken çözünürlük seçimi yapma şansımız da var.

İndirmek istediğiniz videonun orijinal hali ne kadar çözünürlük sunuyorsa o çözünürlüğe kadar indirebilirsiniz. Müziklere gelince ise, yine aynı şekilde yani video indirdiğimizde yaptığımız gibi sadece videoda olan müziği veya sesi indirmek istiyorsak, videonun linkini yapıştırıyoruz ve SnapTube bize müziği indire bilmemiz için seçim sunuyor.

Buradan da video indirdiğimizde yaptığımız gibi şimdi de müziğin hangi kalitede (K’da) olmasını istediğimizi seçip, üzerine tıklayarak indiriyoruz.

Müzik indirme işlemi video indirmekten birkaç saniye uzun sürüyor. Çünki, SnapTube önce video olarak indirir, daha sonra mp3’e çevirir. Uygulamayla ilgili başka sorularınız olursa, aşağıdan yorum yaparak sormaktan çekinmeyin.

Telegram Kanalımıza abone olursanız sevinirim. Teşekkürler!

Yorum yapın