WhatsApp Mix İndir v9.75

WhatsApp Mix İndir adlı bu yazıda sizi WhatsApp Messenger’in (bundan sonra WhatsApp) farklı özellikler içeren mod sürümü ile tanıştırmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi WhatsApp dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma hizmetidir. WhatsApp’ın 2022 yılının nisan ayında kullanıcı sayısı 2.44 milyonu aştığı tahmin ediliyor. İndirme sayısı ise Play Market’te 5 milyarı aşmış durumda.

WhatsApp’ın mod sürümleri olduğunu duymuşsunuzdur. Bu mod sürümler ilk defa 2012 yılında WhatsApp Plus adı ile oluşturulmuştur ve günümüze kadar farklı adlarla, farklı geliştiriciler tarafından oluşturulmaya devam ediyor.

Kısa süre içinde yaygınlaşan bu modların birçok kullanıcıları mevcuttur. Sitemizde bu modların en yaygın olanlarını incelemek için WhatsApp Modları sayfasına geçiş yapa bilirsiniz.

Bu mod sürümlerden biri de WhatsApp Mix’dir. WhatsApp Mix’in de diğer mod sürümler gibi kendine ait özellikleri vardır. Bu özelliklerin bazılarını bu sayfanın alt kısımlarında görebilirsiniz. WhatsApp Mix indirmeden önce uygulamayı yakından tanıyalım.

Not: Eğer hemen indirme işlemine geçmek istiyorsanız, sayfayı yukarı kaydırın ve whatsapp mix indir düğmesinden, whatsapp mix apk dosyasını indirin.

WhatsApp Mix nedir?

Diğer WhatsApp mod uygulamaları gibi WhatsApp Mix de ek özelliklere sahip bir uygulamadır. Bu özelliklerin arasında son görülmeyi gizleme, farklı temalar yükleme, çevrimiçi kişileri görme, konuşmaları gizleme ve s. özellikler kullanıcılar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

WhatsApp Mix’i yalnız Android (5.1+) telefonlara yüklemek mümkündür. Uygulama yaklaşık 2016-2017 yılları arasında oluşturuldu. Bu modun geliştiricisi Nairodur.

WhatsApp Mix’in 3 (com.wa, com.wamix ve com.wamix3) kurulum paketi mevcuttur. İndirme sırasında bunlardan birini seçmeniz gerekiyor. Bu kurulum paketlerinin hangisini indirmeli olduğunuza WhatsApp Mix indir ve kur adlı talimatda karar verebilirsiniz.

WhatsApp Mix’in kendine özel kullanıcıları vardır. Henüz kullanıcıların bu uygulamayla ilgili ciddi bir şikayetine rastlamadım. Hızlı ve güvenilir bir uygulama olduğunu söyleye bilirim.

Bu uygulama Play Market’te yoktur. Uygulamayı yalnız sitelerden apk dosyası olarak indirmeniz gerekiyor. WhatsApp Mix diğer tüm WhastApp modları gibi resmi bir uygulama değildir. Bu sebepden dolayı uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

WhatsApp Mix indir ve kur: Talimatlar

 1. Telefonunuz Android işletim sistemli olmalıdır.
 2. Gereken Android sürümü: 5.1+
 3. Telefon hafızasında en az 100-150mb boş alan olmalıdır.
 4. Eğer com.wa paketini indirecekseniz, resmi WhatsApp’ı (eğer varsa) kaldırmalısınız (kaldırırsanız tüm mesajlarınız sonsuzadek silinir). Yok eğer ikinci bir telefon numarası için WhatsApp Mix indiriyorsanız, o zaman com.wa yerine com.wamix veya com.wamix3 kurulum paketlerinden birini indirin.
 5. Sayfayı bir az yukarı kaydırın ve İNDİR düğmesine tıklayın (reklam gelirse kapatın). İleri sayfada kurulum paketinizi seçin ve üzerine tıklayın. İleri sayfada yeniden İNDİR düğmesine tıklayın ve WhatsApp Mix indirin.
 6. İndirdiğiniz whatsapp mix apk dosyasının üzerine tıklayın ve kurun.
 7. Kurulum zamanı Bilinmeyen Kaynaklar’dan izin istenirse, izini açın ve telefonda geri düğmesine dokunarak kuruluma geri dönün.
 8. Kurulum sorunsuz şekilde bitdiyse, WhatsApp Mix hazır demektir.
 9. Artık resmi WhatsApp’ta olduğu gibi telefon numaranızla kaydolarak tüm farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz.

WhatsApp Mix’i nereden indirmeliyiz?

Google’da WhatsApp Mix İndir yazarak arattığınızda, birçok WhatsApp Mix adında uygulamayla karşılaşa bilirsiniz. Ama bunların çoğu asıl WhatsApp Mix değildir.

Ne yazık ki, bazı site sahipleri (veya yazarları) sürüm rakamını yüksek yazarak (mesela asıl sürüm v9.27 ama yalancı sitelerde v11.50 yazıyor) daha fazla ziyaretçi toplamaya çalışıyor. Bu gibi sitelerde ya sürüm rakamı yüksek gösterilse de indirme işlemine gelince yine aynı sürümü indirirsiniz. Veya size Naironun değil, başka bir geliştiricinin oluşturduğu gerçek olmayan WhatsApp Mix modu indirirsiniz.

Peki hangisinin gerçek olduğunu nasıl anlarız? Öncelikle böyle kötü durumlarla karşılaşmamak için her zaman bizim siteden WhatsApp Mix indirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca size güncelleme ile ilgili bildirim geldiğinde onu aklınızda tutun ve bildirimde yazan sürümü indirin.

Bir şeyi de aklınızda bulundurmanızı isterim ki, WhatsApp mod sürümlerine güncelleme geldiğinde eski sürümle yeni sürümün (rakam açısından) arasında pek bir fark olmaz. Mesela eski sürüm v9.27 ise, gelen sürüm yaklaşık v9.50 (en fazla) olur.

Uygulamanın en sevilen bazı özellikleri:

 • Silinen mesajları görme
 • Silinen durumları görme
 • Son görülmeyi gizleme
 • Durumları bir tıkla indirme
 • Konuşmaları gizleme
 • Sizi kimin araya bileceğine karar verme
 • Farklı temalar yükleme
 • Yazıların boyutunu değiştirme
 • Ve bunun gibi birçok özellik…

Telegram Kanalıma katılmak için TIKLAYIN

WhatsApp Mix güncelleme:

WhatsApp Mix güncelleme gerektiğinde size bir bildirim gönderir. Bildirim geldiği anda güncelleme yapmanız şart değildir. Çünkü uygulama daha birkaç hafta daha çalışabilir.

Bazen bu bildirimde bulunan yeni sürüm whatsapp mix indir düğmesi çalışmaya bilir veya yönlendirilen siteden WhatsApp Mix indirmek zor olabilir. Bu nedenle güncelleme bildirimi aldığınızdan bir süre sonra (birkaç saat veya birkaç gün) bu sayfayı yeniden ziyaret edin.

Daha önce indirdiğiniz gibi, İNDİR düğmesini kullanarak yeni sürüm whatsapp mix indirin. İndirdikten sonra ise eski sürümü kaldırmadan yeni sürüm whatsapp mix apk dosyasının üzerine tıklayın ve kurun.

Eski sürümü kaldırırsanız mesajlarınız sonsuzadek silinir. Evet güncelleme işlemi bitmişdir, yeni sürümde olan yeniliklerin tadını çıkara bilirsiniz. Yeni sürüm WhatsApp Mix’de yapılan değişiklikleri okumak için sayfayı yukarı kaydırın.

Yorum yapın