YO WhatsApp İndir v9.65

YO WhatsApp İndir : Bildiğiniz gibi WhatsApp Messenger iki milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bir mesajlaşma servisidir. Çoğu kullanıcı uygulamayı beğense de bazı kullanıcılar WhatsApp modlarını tercih ediyor.

Bunun nedenini aşağıda yazacağım YO WhatsApp özelliklerinden kolayca anlayabilirsiniz. Bilgi ve talimatları okumadan YO WhatsApp’ı indirmek istiyorsanız bu sayfanın alt kısmından ‘İNDİR’ butonuna tıklayarak YO WhatsApp indirebilirsiniz.

Telefonunuzun Android işletim sistemine sahip olması gerektiğini unutmayın. Birçok WhatsApp modu gibi, YO WhatsApp’ın da birçok farklı özelliği vardır. Gelin bu uygulamayı yakından tanıyalım.

YO WhatsApp nedir?

YO WhatsApp, oluşturulduğu günden yaklaşık 2020 yılına kadar geliştirici Yousef Al-Basha tarafından tasarlandı ve güncellendi. Ancak daha sonra YO WhatsApp‘ı FM WhatsApp‘ı oluşturan Hintli geliştirici Fouad Moktad’a devretti.

Bazı kullanıcıların bu uygulamayı Fouad YoWa olarak adlandırmasının nedeni budur. Bu işin kötü yanı, kullanıcıların artık eski YO WhatsApp yerine FM WhatsApp ile karşılaşmasıdır.

YO WhatsApp şimdi Fouad WhatsApp ve FM WhatsApp ile özellik ve arayüz açısından tamamen aynıdır. Sadece isimleri ve paketleri farklıdır. Ama daha iyi yanları da var. Çünkü Yousef Al-Basha zaten uygulamayı geliştirmekte artık zorluk çekiyordu ve kullanıcıları kaybetmeye başlamıştı.

Fouad Moktad bu uygulamaya yeniden hayat verdi ve YO WhatsApp yeniden kullanıcıların sevgisini kazanmaya başladı. Lütfen YO WhatsApp indirmeden önce talimatları okuyun .

YO WhatsApp indir mek için TALİMATLAR:

 1. Gerekli Android sürümü 5.1 ve üzeri.
 2. Telefonda gerekli boş hafıza alanı en az 150mb’dir.
 3. YO WhatsApp indirmek için Play Market’ten indirilen resmi WhatsApp’ı telefonunuzdan kaldırmanız gerekmez. Her ikisini ayrı telefon numaralarıyla aynı telefonda kullanabilirsiniz. Resmi WhatsApp yerine YO WhatsApp kullanacaksanız YO WhatsApp yerine Fouad WhatsApp indirmenizi tavsiye ederim .
 4. Bu sayfanın alt kısmında yer alan ‘İNDİR’ butonuna tıklayın (reklam gelirse, reklamı kapatın) ve açılan sonraki indirme sayfasında tekrar ‘İNDİR’ butonuna tıklayıp yo whatsapp apk dosyasını indirin .
 5. Ardından indirdiğiniz yo whatsapp apk dosyasına tıklayıp (bulamıyorsanız İndirilenler klasörüne bakın) ve uygulamayı kurun.
 6. Kurulum sırasında Bilinmeyen Kaynaklar‘dan izin istenirse, izini etkinleştirin ve telefonda geri düğmesine tıklayın ve kuruluma devam edin.
 7. Kurulum bitdikten sonra resmi WhatsApp’da olduğu gibi, uygulamaya kaydolun ve YO WhatsApp’ın tüm özelliklerini kullanmaya başlayın.

Uygulamanın bazı özellikleri:

 • Çevrimiçi olanları görün,
 • Mavi tiki ve ikinci tiki gizleyin,
 • Sohbetleri gizleyin,
 • Farklı temalar uygulayın,
 • Tek bir tıklama ile durumları galeriye indirin,
 • WhatsApp’ı uçak moduna alın,
 • Yazılarıın rengini ve boyutunu değiştirin.

Ve bunun gibi daha birçok özellik var…

YO WhatsApp güncelleme:

YO WhatsApp‘ta yeni bir sürüm olduğunda, uygulama sizi bilgilendirir. Bu bildirimi aldıysanız, YO WhatsApp yeni sürümü hazır demektir.

Bildirim geldikten birkaç saat veya birkaç gün sonra bu sayfayı ziyaret edin. Yeni sürümü daha önce indirdiğiniz gibi İNDİR düğmesinden YO WhatsApp indirin. Ardından, yüklemek için indirdiğiniz yeni sürüme tıklayın.

Bunu yaparken eski sürümü silmeyin. Eski sürümü silerseniz, tüm mesajlarınız silinebilir. İşte bu, YO WhatsApp artık güncellendi. Yeni sürümdeki eklemeleri ve düzeltmeleri görmek için sayfayı yukarı kaydırın.

Telegram kanalıma abone olarak bana destek olabilirsiniz . Teşekkürler!

YO WhatsApp son sürüm v9.65’de yapılan değişiklikler:

Eklendi: Max Anti-ban koruması

YO WhatsApp v9.60’da yapılan değişiklikler:

Taban güncellendi: 2.23.1.76
Eklendi: Yeni “Bir numarayı mesajla” UI tasarımı
Eklendi: Durum sayfasındaki Kaydet ve Göründü Olarak İşaretle düğmelerini gizleme seçenekleri
Eklendi: Özel yazı tipi yükle
(1- Yazı tipi stilinden “Özel”i seçin, ardından 2- Yazı tipini yükle seçeneğini kullanın)
Eklendi: Durum Kesici FAB’yi Gizleme Seçeneği ✂️
Eklendi: FMBackup (Titanium) günlük olarak otomatik olarak güncellenir
Etkin: Proxy Ayarları (Ayarlar > Depolama ve veriler > Proxy Ayarları)
Etkin: Kaybolma modu etkinken mesajları sakla seçeneği (Herhangi bir mesaja uzun basın)
Düzeltildi: Otomatik yanıtlama / iletme çökmesi
Düzeltildi: WhatsApp parmak izi kilitleme sorunları
Düzeltildi: Birçok özel metin durumu simgesi
Çeşitli: Keyfini çıkarın ve kendiniz keşfedin!
Çeşitli: Diğer düzeltmeler ve iyileştirmeler