YO WhatsApp İndir v9.35

YO WhatsApp İndir

YO WhatsApp İndir. Arkadaşlar bildiğiniz gibi WhatsApp Messenger iki milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bir mesajlaşma servisidir. Çoğu kullanıcı uygulamayı beğense de bazı kullanıcılar WhatsApp modlarını tercih ediyor . Bunun nedenini aşağıda yazacağım YO WhatsApp özelliklerinden kolayca anlayabilirsiniz. Bilgi ve talimatları okumadan YO WhatsApp’ı indirmek istiyorsanız bu sayfanın alt kısmından ‘İNDİR’ butonuna tıklayarak YO WhatsApp indirebilirsiniz . Telefonunuzun Android işletim sistemine sahip olması gerektiğini unutmayın. Birçok WhatsApp modu gibi, YO WhatsApp‘ın da birçok farklı özelliği vardır. Gelin bu uygulamayı yakından tanıyalım.

YO WhatsApp nedir?

YO WhatsApp, oluşturulduğu günden yaklaşık 2020 yılına kadar geliştirici Yousef Al-Basha tarafından tasarlandı ve güncellendi. Ancak daha sonra YO WhatsApp‘ı FM WhatsApp‘ı oluşturan Hintli geliştirici Fouad Moktad’a devretti. Bazı kullanıcıların bu uygulamayı Fouad YoWa olarak adlandırmasının nedeni budur. Bu işin kötü yanı, kullanıcıların artık eski YO WhatsApp yerine FM WhatsApp ile karşılaşmasıdır. YO WhatsApp şimdi Fouad WhatsApp ve FM WhatsApp ile özellik ve arayüz açısından tamamen aynıdır. Sadece isimleri ve paketleri farklıdır. Ama daha iyi yanları da var. Çünkü Yousef Al-Basha zaten uygulamayı geliştirmekte artık zorluk çekiyordu ve kullanıcıları kaybetmeye başlamıştı. Fouad Moktad bu uygulamaya yeniden hayat verdi ve YO WhatsApp yeniden kullanıcıların sevgisini kazanmaya başladı. Lütfen YO WhatsApp indirmeden önce talimatları okuyun .

YO WhatsApp indirmek için TALİMATLAR:

 1. Gerekli Android sürümü 5.0 ve üzeri.
 2. Telefonda gerekli boş hafıza alanı en az 100mb’dir.
 3. YO WhatsApp indirmek için Play Market‘ten indirilen resmi WhatsApp’ı telefonunuzdan kaldırmanız gerekmez. Her ikisini ayrı telefon numaralarıyla aynı telefonda kullanabilirsiniz. Resmi WhatsApp yerine YO WhatsApp kullanacaksanız YO WhatsApp yerine Fouad WhatsApp indirmenizi tavsiye ederim .
 4. Bu sayfanın alt kısmında yer alan ‘İNDİR’ butonuna tıklayın (reklam gelirse, reklamı kapatın) ve açılan sonraki indirme sayfasında tekrar ‘İNDİR’ butonuna tıklayıp yo whatsapp apk dosyasını indirin .
 5. Ardından indirdiğiniz yo whatsapp apk dosyasına tıklayıp (bulamıyorsanız İndirilenler klasörüne bakın) ve uygulamayı kurun.
 6. Kurulum sırasında Bilinmeyen Kaynaklar‘dan izin istenirse, izini etkinleştirin ve telefonda geri düğmesine tıklayın ve kuruluma devam edin.
 7. Kurulum bitdikten sonra resmi WhatsApp’da olduğu gibi, uygulamaya kaydolun ve YO WhatsApp‘ın tüm özelliklerini kullanmaya başlayın.

YO WhatsApp İndir

Uygulamanın bazı özellikleri:

 • Çevrimiçi olanları görün,
 • Mavi tiki ve ikinci tiki gizleyin,
 • Sohbetleri gizleyin,
 • Farklı temalar uygulayın,
 • Tek bir tıklama ile durumları galeriye indirin,
 • WhatsApp’ı uçak moduna alın,
 • Yazılarıın rengini ve boyutunu değiştirin.

Ve bunun gibi daha birçok özellik var…

YO WhatsApp güncelleme:

YO WhatsApp‘ta yeni bir sürüm olduğunda, uygulama sizi bilgilendirir. Bu bildirimi aldıysanız, YO WhatsApp yeni sürümü hazır demektir. Bildirim geldikten birkaç saat veya birkaç gün sonra bu sayfayı ziyaret edin. Yeni sürümü daha önce indirdiğiniz gibi İNDİR düğmesinden YO WhatsApp indirin. Ardından, yüklemek için indirdiğiniz yeni sürüme tıklayın. Bunu yaparken eski sürümü silmeyin. Eski sürümü silerseniz, tüm mesajlarınız silinebilir. İşte bu, YO WhatsApp artık güncellendi. Yeni sürümdeki eklemeleri ve düzeltmeleri görmek için sayfayı yukarı kaydırın.

Uygulama hakkında bazı bilgiler:

Uygulama Adı: YO WhatsApp
İşletim Sistemi: Android 5.0+
Dosya Boyutu ve Türü: 52.2mb / APK
Son Sürüm: v9.35
Son Güncelleme Tarihi: 24-Temmuz-2022
Geliştirici: Fouad Moktad

Telegram kanalıma abone olarak bana destek olabilirsiniz . Teşekkürler!

YO WhatsApp son sürüm v9.35’teki değişiklikler:

Özel: Her sohbet için özel çift dokunma emojisi (Sohbet > ​​3 nokta)
Eklendi: Arama gizliliği nedeniyle engellenen aramalar için bildirim göster
Eklendi: Beğenmek için çift dokunmayı devre dışı bırakma seçeneği
Eklendi: Gruplarda Yönetici Göstergesi
Eklendi: Metin Durumu için Özel Arka Plan Rengi
Eklendi: Metin Durumu için Özel Metin Rengi
Eklendi: Güncellemeleri göstermenin yeni yolu (BETA)
Düzeltildi: Stok kullanıcı arayüzünde üst çubuk kayboldu
Düzeltildi: Aramalar ekranında Ses/Video simgesi rengi
Düzeltildi: Bazı Arapça çeviri yazımları
İyileştirildi: “Beni kim arayabilir” ayarları. Reddetme seçenekleri artık “herkes” olarak ayarlandığında otomatik olarak devre dışı bırakılır.
İyileştirildi: Arayüz başlığında “whatsapp” yerine “sohbetleri” göster
Çeşitli Diğer birçok düzeltme ve iyileştirme

AnaSayfa

YO WhatsApp İndir

Bir Yorum Yazın