DMCA Sorumluluk Reddi

azerbalayev.com için sorumluluk reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi beyanıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

azerbalayev.com için sorumluluk reddi beyanları

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://azerbalayev.com – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amacıyla yayınlanmıştır. azerbalayev.com, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu web sitesinde (azerbalayev.com) bulduğunuz bilgilerle ilgili olarak yapacağınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. azerbalayev.com, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere köprüler izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ olmuş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin farklı gizlilik politikalarına ve kontrolümüz dışındaki şartlara sahip olabileceğini de lütfen unutmayın. Lütfen herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Koşullarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelle

Bu belgede güncelleme veya değişiklik yapmamız durumunda, söz konusu değişiklikler burada göze çarpacak şekilde yayınlanacaktır.